Кошик
791 відгук

Аксесуари для роботи кератинщика

 

 

Ми подумали, що найцінніше дарують тим, хто дуже важливий. Тим, з ким спілкування та співпраця приносить радість та позитивний баланс.

 

Тому зробили окрему лінійку аксесуарів, щоб ви могли замовити все в одному місці, гарної якості та за вигідною ціною.

 

Цей розділ - скриня з приданим для початківця та експерта з досвідом. Адже набагато зручніше працювати з матеріалами із міцного пластику, коли інструмент зручно лежить у руці й робота перетворюється з рутини на творчість.

 

Аксесуари від INOAR та MAR NEGRO мають лаконічний дизайн, краса не кричить про себе та не вимагає доказів. Вона просто є. Ми вибрали темний колір не тільки через практичність, ще це чудовий фон для вашої унікальності.

 

Тестування прасок та фенів нашими майстрами привело до висновків: турбота про клієнта починається в руках майстра. Вибирайте прилади, які зберігають волосся та час клієнта, зручні у використанні та легко налаштовуються на роботу.

 

Будь-який інструмент прослужить вам достатньо, щоб виправдати очікування. А якщо у вас є пропозиції чи зауваження – ми завжди відкриті до діалогу!

Якщо вам потрібна допомога у виборі, зателефонуйте нам 0987660066

 

Також ми підкажемо, що вибрати на початковому етапі та підберемо набори саме під ваші послуги.

Підтримка, якість та легкість у використанні – залишайте ваші контакти та давайте разом створювати нові стандарти краси з INOAR та MAR NEGRO!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner