Кошик
791 відгук

Запис на нові мк та продаж готоввих вебінарів

 

Купили кератин і не знаєте, як його зробити? Маєте клієнтів з проблемами шкіри голови? Розібратись нарешті, як успішно робити Нанопластику?

Ми навчимо вас якісно робити всі процедури, заохочувати клієнтів та утримувати їх.

Навчитися цьому можливо за один вебінар буквально за 3 години. 

 

Вебінар підходить новачкам, бо завдяки формату та запису, ви можете повторювати перегляд стільки разів, скільки необхідно для засвоєння. 

Також він підходить майстрам з досвідом. Вони можуть працювати та слухати вебінар. Який би досвід у вас не був, на кожному вебінарі ви почуєте щось нове. Б'юті не стоїть на місці та завжди важливо бути цікавим своїм клієнтам. 

 

Академія Mar Negro це навчальний центр, який надає можливість початківцям-перукарям та більш кваліфікованим майстрам перейняти досвід в експертів. Це місце, де ви отримаєте знання та практичні навички, як працювати з кератинами, барвниками та доглядом. 

 

Навчання дає можливість розширити нетворкінг та знайти нові зв'язки у світі краси.

Кожний наш семінар наповнений теоретичною частиною та практичною, що вдало поєднані та розкривають кожну подану тему.

Що стане дуже у пригоді  ви також можете навчатися онлайн у зручний для вас час.

 

Навчальний центр включає декілька варіантів навчання:

 • онлайн навчання: вебінари, онлайн навчання базовий курс
 • живі МК проходять по всій Україні, в Туреччині, по всій Європі, та в нашому навчальному центрі в місті Одесі за адресою вул.Троїцька, 41
 • індивідуальне навчання 
 • навчання на технолога

 

З нами ви опануєте:

 • базові техніки кератинового випрямлення;
 • процедури ботекса, нанопластики і застосування підкладок для зміцнення волосся;
 • поєднання фарбування і відновлення волосся кератинами;


 

Навчання в Академії проходить на базі всесвітньо відомої  марки INOAR.

 

Чому саме INOAR?

 

INOAR найбільша у світі компанія з виробництва кератину, яка вже 30 років створює найкращі засоби для оздоровлення та відновлення всіх типів волосся в особистій лабораторії. 

Саме INOAR є єдиною компанією у світі, що дає гарантію після процедур кератину та ботексу. Наш кератин та ботокс без витримки, майстри відпускають клієнтів вже з готовим результатом. Наші склади містять тільки натуральні інгредієнти та найкращі рецептури, ніякої їдкості, ви точно відчуєте різницю у порівнянні з іншими засобами. 

 

Чому варто вчитись у нас?

На нашому рахунку понад 50 живих семінарів у різних містах щороку. 

За останній рік, незважаючи ні на що, ми провели 50 навчань та навчили понад 1000 майстрів. Ми навчаємо професії, яка назавжди залишиться з вами, куди б ви не поїхали.

 

Як відбувається навчання?

З часом пандемії та з початком повномасштабної війни ми вирішили перенести вебінари в онлайн, що значно полегшує навчання. Вебінар це найзручніший спосіб вчитися новому. Запис дозволяє  прослухати його протягом 30 днів після покупки у будь-який час, у будь-якому місці. Бо для нас перш за все важливий ваш комфорт та безпека.  

Зараз в нас вже є готові вебінари для перегляду, які ви можете придбати та дивитись у будь-який комфортний для вас час. Без прив’язки до зовнішніх факторів, тривог та вимкнень світла.Такий формат вебінару дозволяє проходити навчання у зручному для вас темпі та у будь-якому куточку світу. 

Коли ви прослухаєте вебінар, наш менеджер поставить запитання, щоб видати вам диплом і приємний бонус — тестер продукці для відпрацювання отриманих знань.

 

Хто викладає для вас?

Анна Бракацула власниця компаній Inoar Україна і Mar Negro, авторка книжок по кератину, суддя чемпіонатів та спікерка конгресів із реконструкції волосся.

Технологи компанії Inoar — це майстри з відновлення волосся та власники успішних  студій.

 

Що ви отримуєте після навчання?

 • запис вебінару з доступом на 30 днів;
 • консультацію менеджера з навчання на ці 30 днів з усіх питань вебінару;
 • сертифікат про проходження навчання;
 • тестер продукції
 • методички
 

Маєте питання? Ми залюбки надамо відповіді


Бажаєте працювати з Inoar? Хочете дізнатися докладніше про навчання? Зв'яжіться з нами +380987660066  До зустрічі на семінарі!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner