Кошик
769 відгуків

Волосся до та після

 

 

 

 

 

 

 

1. Холодний Ботекс «Ідеальний блонд», G.Hair B-tox Perfect Blond
 

В першому прикладі Ірина прийшла до нас як модель на вебінар. Модель хотіла зробити собі процедуру, яка буде максимально довго триматись на волосся та зробити його здоровим. Ми запитали, чим Ірина фарбує волосся. На жаль, вона не запам'ятала бренд, але пам'ятала, що баночка була рожевою. Ми з’ясували, що це був окисник, а не супра.

Для такої задачі підходить ботокс гарячий. Але після діагностики (шляхом потягування вологого волосся), побачили що волосся дуже пошкоджене. 

Ми вирішили зробити теплий ботекс. Тож після перед нами стояв вибір між G.Hair B-tox Perfect Blond та G.Hair B-tox Intense. Оскільки Ірина жалілася на жовтизну волосся, яка з’являється через 2-3 тижні після фарбування. То наш вибір пав на G.Hair B-tox Perfect Blond. Процедура зайняла всього 1 годину, ми зробили холодний ботокс під праску (в теплій техніці) і продали клієнтці шампунь з кондиціонером безсульфатного домашнього догляду тієї ж серії Perfect Blond

Після процедури волосся стало розсипчасто, пропала сухість, волосся стало живе, еластичне та більш холодне.

 

2. Холодний ботекс G.Hair B-tox Intense

 

Хочемо нагадати, що ми є міжнародною компанією і робимо майстер-класи не тільки в Україні, а і в Туреччині. Наступний приклад саме з турецьким волоссям. 

Нашу модель звуть Мевлюде. В неї натуральне сухе волосся та обмаль часу. Мевлюде хотіла зробити своє волосся здоровішим та блискучим. 

Саме тому ми обрали процедуру холодний ботокс Intense під праску на етнічне волосся. Процедура зайняла менше ніж годину. Ця клієнтка купила домашній догляд Inoar Kit duo Resistance Fibra de Bambu.

 

3. Холодний ботекс Inoar BTX

 

Наступний приклад – відновлення з холодним ботексом  BTX на турецькому волоссі. Головна задача з цією клієнткою — вирішити проблему еластичності. Виявилось, що волосся часто і необережно фарбувалось (частий випадок в Туреччині). Головною задачею було вирівняти волосся, прибрати «гумку» та повернути волоссю еластичність. Ми обрали BTX, тому що в ньому багато дубильних речовин. 

Процедура зайняла годину 10 хвилин. Після чого наша клієнтка Суде купила додому набір — шампунь, кондиціонер та термозахист серії Inoar POS Рrogress.

 

4. Ботекс для волосся Inoar BotoHair

 

Наша наступна модель — Оксана. Прийшла до майстра зі скаргою на сухість, сплутаність та пухнастість волосся. все це ми виправили ботексом для волосся Inoar BotoHair. Процедура зайняла 3 години. Оксана купила додому безсульфатний набір Абсолютного зволоження та ампули для ламінування Bambook.

 

5. Кератин для волосся Inoar G.Hair

 

Молодий чоловік турецького походження, на ім'я Емре буде в нашому наступному прикладі. Так-так, чоловіки достатньо часто роблять собі кератин для волосся. І найкраще для натурального жорсткого, етнічного волосся підходить кератин Inoar G.Hair.

Емре придбав додому шампунь, кондиціонер, маску Inoar Coconut та щітку для волосся Mar Negro, щоб його волосся не плуталося.

 

6. Кератин для волосся G.Hair Zup

 

Клієнтка Ольга має дуже жорстке волосся і головним її проханням було пом'якшення цього волосся. Для цього підійшов слабкий кератин G.Hair Zup. І він зробив волосся розсипчастим, додав блиску та пом'якшив його. Додому вона придбала безсульфатний шампунь та кондиціонер Argan Oil  для жирного волосся та сухих кінчиків.

 

7. Кератин для волосся Inoar Moroccan

 

У нашої клієнтки Віки була задача з зірочкою. Тому що її волосся було пошкоджене і воно дуже вилося. Тобто гарячого ботексу було недостатньо. А для кератину стан волосся не дозволяв кератин. Саме тому спочатку ми зробили реконструкцію волосся Inoar arganplex, після того, як волосся стало знову еластичним, ми зробили кератин Inoar Moroccan.

Додому ми запропонували Віці два набори на вибір: або безсульфатний шампунь серії Perfect Blond для того, щоб прибрати жовтизну, або набір Inoar POS Рrogress. Віка обрала Inoar POS Рrogress, маску Inoar Macadamia Mask і олію Resistance fibra de bambu oil.

Разом з реконструкцію Inoar arganplex процедура зайняла 3 години.

 

8. Пластика для волосся Mar Negro

 

До нашого майстра Світлани прийшла клієнтка з натуральним волоссям, дуже кучерявим  і попросила випрямити волосся. У Світлани було декілька варіантів: кератин і нанопластика.Стан волосся клієнта дозволяє зробити нанопластику. Тон волосся трохи піднявся, що може відбуватись із нанопластикою, бо ми працюємо на дуже високих температурах і прасуємо багато разів. Клієнтці дуже сподобався цей відтінок та те, що волосся буде прямим. Для цього Світлана використала найсильнішу  нанопластику, яка в нас є — пластика Mar Negro

Додому клієнтка купила безсульфатний шампунь той же марки — Mar Negro — чорний шампунь детокс, щоб не мити волосся кожного дня. Також купила щітку для волосся Mar Negro для того, щоб волосся не плуталося, навіть якщо воно розчісується вологим.

 

9. Пластика для волосся Three Therapy Nanoplastia

 

Наша клієнтка — студентка Інга. Головною задачею було — не ходити до перукаря часто. І тому запит був такий: зробити щось одноразово і не бачити перукаря ще пів року. Клієнтка не любить ні стригти волосся, ні ходити до перукарів, волосся не пофарбоване. Саме тому майстер обрала середньої сили нанопластику. Вона зробила волосся гладким, прибрала пухнастість, зробила його розсипчастим, додала здорового  блиску. Додому цій клієнтці ми продали літровий набір Resistance Flor de Lotus для тонкого волосся.

 

10. Холодний Ботекс «Ідеальний блонд», G.Hair B-tox Perfect Blond

 

Наша клієнтка Настя фарбує волосся в чорний колір та ходить у салон щомісяця. Саме за цією причиною не було сенсу робити гарячу процедуру, тому що фарба їх би «під’їдала». Ми запропонували зробити холодний ботекс під праску.  

Процедура зробила волосся ідеально рівним, виглядає розкішно та дуже класно відзеркалює світло, і тому воно дуже круто блищить. Нагадуємо, що ідеальний блонд має всередині  та фіолетовий (анти жовтий пігмент) і синій (анти рудий пігмент), який часто потрібен брюнеткам. 

Настя купила додому безсульфатний шампунь — Perfect Blond, маску Inoar Doctor.

 

11. Холодний відтіночний Ботекс для блондинок, G.Hair B-tox Perfect Blond

 

До нас завітала клієнтка і сказала: «Зробіть мені з волосся «щось» )))». Ми вирішили що Олені треба якась зі швидких процедур  для ознайомлення з брендом, та щось таке, що дасть їй відчути різницю. Ми усвідомили, що волосся заплутане, тому що воно фарбоване, і вирішили прибрати сплутаність та жовтизну за допомогою холодного ботексу  G.Hair B-tox Perfect Blond

Додому клієнтка взяла набір абсолютне зволоження, щоб продовжувати ефект холодного ботексу та зволожувати волосся і шкіру голови, а також маску Inoar Macadamia.

 

12. Холодний Ботекс для блондинок, G.Hair B-tox Perfect Blond

 

Наступна клієнтка Анна скаржилась тільки на сухість волосся. Воно було дуже пухнасте, але не плуталось, рука легко сковзала. Ми вирішили підкреслити натуральний колір волосся, додати йому блиску, саме для цього ми зробили холодний ботекс з синім пігментом G.Hair B-tox Perfect Blond.

Клієнтка скаржилась на випадіння волосся, саме тому ми запропонували їй всю лінію проти випадіння: шампунь, кондиціонер, маску та  ампулу для ламінування Inoar Resistance Flor de Lotus  для тонкого волосся.

 

13. Ботекс для волосся Inoar BotoHair

 

Волосся Христини не плуталось, але мало тьмяний вигляд і клієнтка сказала: я хочу здорове, красиве волосся. Саме тому ми вирішили зробити процедуру гарячий ботекс Inoar BotoHair. Стан волосся був гарний та задовільним і ми зробили гарячу процедуру. Христина купила додому шампунь, кондиціонер Inoar Kit duo 4D beauty та масло Inoar Kalice.

 

14. Ботекс для волосся Inoar BotoHair

 

З майстер-класу: наша модель Катя скаржилась, що не може відростити волосся. Як ви бачите в прикладі, рука застрягає в волоссі, воно дуже заплутане, кутикула дуже пошкоджена. Ми вирішили зробити волосся розсипчастим, щоб клієнтка його не смикала і могла легко його відростити. Для чого ми використали гарячий ботокс Inoar BotoHair.

Додому Катя купила безсульфатний догляд «Абсолютне зволоження» та ампули для ламінування.

 

15. Кератин для волосся Inoar G.Hair

 

Наша клієнтка Аліна хотіла зробити таку процедуру, яка б трималась якнайдовше. Вона має натуральне волосся, тому ми зробили кератин для волосся Inoar G.Hair, який вирівняє, відновить волосся та буде триматись максимально довго — мінімум 60 мийок голови. Ми також продали набір для тонкого для домашнього догляду шампунь, кондиціонер, маску та  ампулу для ламінування Inoar Resistance Flor de Lotus.

 

16. Кератин для волосся Inoar G.Hair

 

Наступна наша модель — Таня. Знову ми маємо справу з натуральним волоссям, знову нам треба зробити гарантовано добре, щоб процедура максимально трималася на волоссі. Тому ми обрали цей кератин Inoar G.Hair. Додому клієнтка придбала набір Inoar Kit duo Resistance Fibra de Bambu та маску «Ідеальний колір», бо в цій масці багато креатину і вона добре зволожує волосся. Ми дали гарантію на носку кератину мінімум на 60 мийок голови.

 

17. Кератинове випрямлення для слабкого волосся Inoar Moroccan

 

Робота з майстер-класу в місті Київ: клієнтка Олена приїхала в Україну відпочивати з арабських країн та мала поганий досвід з кератином. Для неї ми обрали слабкий кератин Inoar Moroccan Hair Keratin. Аби зробити волосся гладким і розсипчастим максимально надовго. Наша ціль — аби клієнтка не мала ніяких проблем з волоссям, перебуваючи в іншій країні, та процедура трималась дуже довго.

Ми продали клієнтці з собою молочко-термозахист «Олія Аргани та Жожоба», бо країна достатньо спекотна. Також обов'язковою рекомендацією став безсульфатний домашній догляд. Вона взяла літровий набір Inoar Coconut Bombar  для росту волосся.

 

18. Холодний ботекс G.Hair B-tox Organic Therapy

 

Клієнтка Валерія хотіла познайомитись із брендом та бажала зробити якусь нову для неї процедуру. Ми обрали холодний ботекс G.Hair B-tox Organic Therapy. Клієнтка побачила, яким волосся може виглядати: блискучим, рівним, м'яким, їй дуже сподобалось торкатися свого волосся, воно заграло новими фарбами і навіть стало виглядати довшим. 

Клієнтка захотіла придбати безсульфатний шампунь «Абсолютне зволоження» та маску Inoar Coconut.

 

19. Холодний ботекс G.Hair B-tox Intense

 

Ви теж любите, показавши клієнтці результат роботи на телефоні, почути: «Це що, моє волосся?» — Ми теж! Саме це ми почули від нашої моделі Валентини, коли продемонстрували результат холодного ботексу G.Hair B-tox Intense.

Щоб результат тримався максимально довго, клієнтка придбала за нашею рекомендацією додому набір Inoar Coconut Bombar.

 

Інші статті

  • Чим відрізняється каротин від кератину та каротину і як все ж таки правильно? Де використовується креатин? Та як покінчити з плутаниною?
  • Що таке технічний шампунь? Чому його важливо використовувати та коли? Ви, мабуть, зустрічали технічний шампунь, як перший крок в наборах для кератину та ботексу, або фарбування Мар Негро. Він допомагає нам підготувати волосся та відкрити його. Його також називають ШГО — тобто шампунь глибокого очищування, він же підготовчий шампунь. Або «Діп клін» від англійського Deep Clean. Це все — назви одного продукту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner