Кошик
720 відгуків

Блог

Основний розділ

  • Якими засобами користується ваш клієнт? Чи даєте ви клієнту гарантію на носку? Чи маєте ви пасивний дохід від продажу домашнього догляду? Наш домашній догляд не просто пролонгує ефект від кератину та ботексу, а ще й вирішує трихологічні задачі. Ми пропонуємо майстру вирішити багато проблем з постпроцедурним доглядом.
  • Засобами Inoar ми надаємо безліч різноманітних послуг для покращення стану волосся. Та перше питання, з яким ви стикаєтесь в шоурумі — яку процедуру з всієї кількості обрати саме вам? Нижче ми занотували кілька рекомендацій для підбору процедури в залежності від типу та рівня пошкодження вашого волосся.
  • Певно ви цікавитесь, як стати професійним ботекс-майстром або ж бажаєте навчитись робити ботекс самотужки? INOAR готовий прокласти шлях від початку до кінця та стати вашим помічником у цій цікавій справі.
  • Ви вправний майстер кератину, ботексу та нанопластики та хочете розвиватись далі? Бажаєте стати престижним фахівцем світового рівня в галузі лікування та догляду за волоссям? Ми теж хочемо цього для вас і відкриємо вам новий світ можливостей у статусі Технолога Inoar.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner