Кошик
781 відгук

Маски для волосся

В яких випадках користування шампунем та кондиціонером недостатня?

Добре підібраний шампунь видаляє забруднення з волосся і відкриває кутикулу для подальшого догляду. Після використання шампуню ми закриваємо кутикулу та наситити волосся кондиціонером.

Але якщо в вас є запит на глибоке зволоження, живлення та відновлення волосся, то 1-3  рази на тиждень ми рекомендуємо використовувати маски.

Як визначитись з вибором маски?

→ Маска для живлення пористого волосся — Inoar Coconut, ще й із фантастичним кокосовим ароматом.

Для підтримки кольору, зволоження волосся після фарбування, рекомендуємо Inoar CicatriFios.

Ліпідна низькомолекулярна маска для глибокого живлення та відновлення всіх типів волосся – Inoar Macadamia. Вона ідеально підходить для змішування з іншими компонентами. Наприклад, з колагеном або прямим пігментом для тонування волосся.

Серія лікувальних масок Доктор може використовуватися як комплекс і окремо. 


Тож, як користуватись маскою?

Ми склали покроковий план користування маскою, аби ви дійсно отримали результат після її використання.

Щоб дізнатися, як правильно користуватися маскою для волосся, дотримуйтесь покрокової інструкції. Вона включає найпростіший спосіб застосування маски для волосся та чітку послідовність дій.

Зверніть увагу: маску для волосся слід використовувати не замість кондиціонеру, а разом. Не після кондиціонеру, а до! Тобто шампунь – маска – кондиціонер

  • По-перше, треба добре вимити волосся шампунем. Ми повинні добряче зволожити волосся. Масажуємо шкіру голови, даємо шампуню стекти по волоссю. Цієї піни достатньо, щоб його промити. 

  • Поступово розподіліть маску на 2/3 довжини волосся, не торкаючись коріння.

  • Витримайте маску деякий час. Для досягнення кращих результатів дотримуйтесь рекомендованого часу (вказаний на упаковці виробником).

  • Ретельно змийте маску великою кількістю води.

  • Наступний крок – кондиціонер, аби закріпити кутикулу, для живлення волосся на верхніх шарах та закріплення ефекту від маски. Кондиціонер необхідно розподілити по всій довжині волосся, окрім кореню.

  • Змийте та промокніть волосся рушником і слідуйте звичному б'юті-ритуалу, наносячи олію та термозахист.

 

Для досягнення найкращих результатів повторюйте процедуру щонайменше раз на тиждень. Частота використання маски залежить від стану волосся та рекомендацій щодо застосування певного засобу.


Для особливого лоску, ми пропонуємо олії та ампули.
 

Щоб зберегти вологу у волоссі, пригладити кінці, що січуться і наситити корисними компонентами, скористайтеся маслом бамбуку або маслом з 7 екстрактів

Унікальний засіб Inoar Kalice можна використовувати і як парфум, і як додаток до догляду за нормальним, сухим і пошкодженим волоссям.
→ Якщо ви укладаєте волосся феном або праскою, ви знаєте, як негативно впливає висока температура на волосся. Обов'язково використовуйте термозахист, наприклад G.Hair Eu Sou + Liso Fluido Termoativado для розгладження або Inoar Liso Magico Progressivo Fluido для блиску.

Наші менеджери з радістю проконсультують вас та допоможуть обрати найкращий варіант максимально саме під ваш запис. Дзвоніть: +380 (98) 766-00-66

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner