Кошик
769 відгуків

Всі послуги

 

Якби можна було коротко описати наші послуги: це оздоровлення та відновлення волосся за допомогою спеціальних процедур та домашнього догляду, адже саме здорове волосся виглядає привабливим.

В нашому шоурумі  в ОДЕСІ є можливість спробувати, оцінити та закохатись у безліч послуг з косметикою INOAR.


Чому INOAR?

INOAR — компанія, яка існує вже 10 років на ринку України та перевірена роками. Перший раз наші клієнти купують продукцію через упаковку, другий раз — через якість. Ми маємо 42 партнери найбільший попит на ринку кератину по всьому світу (включаючи США, Англію та країни Європи) Ефективне випрямлення, а також   відновлення та лікування волосся. Краще сполучення якості, ефективності та ціни. Сьогодні INOAR — це найбільший виробник кератину в Бразилії.

Ми єдині в Україні випустили дві книги по кератину! Ми знаємо і любимо свою справу, свій продукт і даємо нашим клієнтам кращу якість і кращий результат!

Всі наші процедури виконуються засобами Inoar. Це чудова можливість протестувати та купити правильний домашній догляд від Inoar.  
 

Чому нас обирають?

Тому що ми аси своєї справи! Саме у нас вражаюча якість, наш основний канал
реклами — сарафанне радіо та довіра клієнтів, натуральні інгредієнти — екстракти масел і поживні коктейлі, економна витрата продуктів, кращі рецептури (попросіть знайомого технолога почитати склад наших засобiв).

Історія компанії — це 31 рік піклування про здоров'я жінок та турбота про світ, яка втілилася в створенні якісних, затребуваних продуктів для волосся.

Вся наша продукція веганська, не тестується на тваринах і не забруднює довкілля!
Склади легко змиваються, не накопичуються в організмі людини, не викликають
алергій та інших реакцій. Компанія Inoar випустила веганський кератин і лінійку веганського домашнього догляду за волоссям. А також вся використовувана тара підлягає переробці.

INOAR — це Бразильський бренд, який мав багато запросів на рішення проблеми саме кучерявого, сухого, ламкого, пошкодженого волосся, яке притаманно жінкам цього регіону. Найважливішим було знайти безпечний шлях розплутуванню, напитуванню та розм'якшення волосся. Згодом була винайдена формула кератину, ботексту та їх вдосконалення та покращення із року в рік.

Раді представити вам повний список наших послуг та занурити вас у світ здорового та гарного волосся.

 

послуга «Кератин»

Кератин — це послуга для тих, хто хоче зробити своє волосся максимально рівним на максимально тривалий термін, також ця процедура дуже підійде тим, хто хотів би відростити волосся після хімічної завивки, відновити після агресивних процедур.


Що це означає?
На термін від 60 мийок ваше волосся стане:

 • рівним, блискучим, м’яким;
 • перестане кучерявитися;
 • його буде легко розчесати;
 • волосся буде виглядати максимально довгим;
 • сушка буде займати вдвічі менше часу;
 • і через 60 мийок волосся поступово набуде свого первісного вигляду.

 

Існує велика різниця між кератином і перманентним випрямленням волосся, яке випрямляє та змінює структуру волосся назавжди. Кератин має саме оздоровлюючий ефект, а рівне волосся є приємним бонусом.

Бразилія є батьківщиною кератину. Саме тому ми проводимо бразильське випрямлення волосся саме бразильськими матеріалами. Ми працюємо на марці, яка сертифікована в 42 країнах світу, дуже високої якості. На ринку України ми вже 9 років, це свідчить про довіру зі сторони наших клієнтів та якість нашої продукціі.

Чи чули ви колись про гарантію на носіння кератину? Так, ми єдині на українському ринку, хто дає гарантію на носіння наших кератинів мінімум 60 мийок голови, за умови використання нашого безсульфатного догляду.

Як ви зрозуміли використовувати безсульфатний шампунь після процедури кератину вкрай важливо, аби кератин всередині волосу протримався 60 мийок.

Після процедури наші фахівці підберуть вам правильний догляд, який не просто підтримує кератин та пролонгує його дію, а й вирішує питання зі шкірою голови. Адже здорове волосся росте саме зі здорової шкіри.

Ми підберемо догляд таким чином, щоб збільшити інтервали між мийками, прибрати лупу, якщо вона є. У випадку, якщо є захворювання шкіри голови, на кшталт псоріазу, то ми приберемо симптоми захворювань.

Також у нашому шоурумі є унікальна можливість побачити стан вашої шкіри голови під трихоскопом до та після процедури. Ви помітите різницю вже після першої процедури.

 

Вартість послуги:

 • коротке волосся — 2000 грн
 • середня довжина — 3000 грн
 • довге волосся — 4000 грн


Додатково
Наша продукція не має їдкості, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад.

Записуйтеся на процедуру «Кератин» вже зараз. Перші 20 гостей отримають подарунок — скрабування шкіри голови.

Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Кератинування? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса


послуга «Ботекс»

Ви володарка хвилястого, а не дуже кучерявого волосся? Волосся стає пухнастим на воі? Маємо припустити, що ваше волосся сухе та пухнасте. 

Саме для вас підійде послуга «Ботекс». Чому? Розповідаємо. Ботекс допомагає відновити, але при цьому залишає прикореневий об'єм, покращує естетичний вигляд та є ідеальним для відрощення ваших чудових пасм.

Що таке ботекс для волосся?

Це м'яке лікувальна процедура, що відновлює пошкоджене волосся. Ця послуга  не випрямляє волосся, але розгладжує його, насичує, робить його здоровим, еластичним, м'яким. Волосся легко укладається, легко розчісується. Власне ботекс — це дуже слабкий кератин. Тобто він більше лікує волосся, ніж випрямляє. 

Чи чули ви колись про гарантію на ботекс? Саме наша компанія — єдині на ринку України, хто дає гарантію на носку ботексу до 45 мийок голови за умови використання нашого безсульфатного домашнього догляду.

 

Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює

унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.

Наші продукти — це найбільш затребуваний кератин у світі! Ефективне випрямлення, а також відновлення та лікування волосся. Краще сполучення якості, ефективності та ціни. Сьогодні це найбільший виробник кератину в Бразилії.

Чисті і безпечні продукти — це тренд у всьому світі. Компанія INOAR вже давно розробляє безпечні формули на основі натуральних інгредієнтів. Склади легко змиваються, не накопичуються в організмі людини, не викликають алергій та інших реакцій.

Вся продукція компанії не тестується на тваринах, не використовуються тваринні жири. Компанія INOAR випустила веганський кератин і лінійку веганського домашнього догляду за волоссям. Вся використовувана тара підлягає переробці.

Також у нашому шоурумі є унікальна можливість зробити трихоскопію шкіри голови під трихоскопом до та після процедури та порівняти результат.

 

Вартість послуги:

 • коротке волосся — 1500 грн
 • середня довжина — 2000 грн
 • довге волосся — 2500 грн

 

Записуйтесь на процедуру «Ботекс» вже зараз. Перші 20 клієнтів нашого шоуруму отримають приємний подарунок — скрабування шкіри голови.

Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Ботексу? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса

 

послуга «Нанопластика»

Натуральне рівне волосся — це гарний і  вже не новий тренд у світі. Але що робити, аби не пошкоджувати волосся та при цьому мати рівне та сяюче волосся? Відповідь — нанопластика. Формула якої не містить у своєму складі формальдегідів, а працює за допомогою інших релаксантів.

Багато хто вже чув про процедуру «Нанопластика» і напевно вже побоюються її. І не даремно, адже це складна процедура, яка потребує досвіду та професійності. Як ми говоримо Нанопластика - це візитна картка майстра, бо тільки найдосвідченіші майстри можуть зробити її правильно, враховуючи всі нюанси.
В нашому офісі  є три види нанопастики, які ми підбираємо спеціально  під ваш тип волосся та завдання.

Нанопластика — відновлювальна процедура та за 60 мийок голови ефект від нанопластики сходить та волосся повертається у минулий стан.


 
Чому саме INOAR?

Якщо ви бажаєте зробити хорошу нанопластику — приходьте саме до нас, тому що ми вибираємо найщадніші та найоздоровлюючі нанопластики на ринку:
Inoar Termolis, Three Terapy, Nanoplastica Mar Negro.


Ми єдині на українському ринку, хто дає гарантію на носіння нанопластики мінімум 60 мийок голови, за умови використання нашого безсульфатного догляду.
Домашній догляд вирішує не тільки проблему носіння складів, пролонгуючи дії засобів, а і продовжує дію професійної лінії. Таким чином ми пролонгуємо ефект від послуги, заповнюючи порожнечі такими ж гідролізованим кератином, колагеном, корисними оліями та інгредієнтами. Ми працюємо в команді з клієнтом: першу частину майстер опрацьовує  в шоурумі, іншу — клієнт за домашнім доглядом.


Після процедури наші фахівці підберуть вам правильний догляд, який не просто пролонгує дію процедури, а й вирішує питання зі шкірою голови. Адже здорове волосся росте саме зі здорової шкіри.

Ми підберемо догляд таким чином, щоб збільшити інтервали між мийками, прибрати лупу, якщо вона є. У випадку, якщо є захворювання шкіри голови, на кшталт псоріазу, то ми приберемо симптоми захворювань.

 

Вартість послуги:

 • коротке волосся — 2000 грн
 • середня довжина — 3000 грн
 • довге волосся — 4000 грн

 

Всі клієнти, що обирають нанопластику для себе, отримають процедуру протектор у подарунок (термозахист-спрей). Так, як в нанопластику майстри завжди працюють з найвищими температурами, а кількість прасок досягає 18-25 разів.
Наша місія — це здорове та красиве волосся, тому ми робимо протектор перед праскою в подарунок.

Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Нанопластики? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса

 


послуга «Холодні ботокси»

Ви би хотіли зробити ботекс волосся, але віддаєте перевагу більш щадним типам процедур? Ми маємо чудове рішення — процедура холодний ботекс надає блиск волоссю, наповнює, робить його гладким та шовковистим.

Як же використовувати ботекси у своїй роботі, якщо ваш салон не обладнаний витяжкою? І чи можна зробити процедуру без використання прасування?

Холодні ботекси — це процедура, що поповнює кератин у складі, проліковуючи дисульфідні зв'язки волосся. Ця процедура дуже проста, швидка, невтомна і підходить навіть дуже пошкодженому волоссю, не використовуючи прасування. Час процедури займає близько 1-1.5 годин. Саме через всі ці чинники процедура набрала популярності серед майстрів.

Ця процедура підходить тим, хто хоче:

 • відновити волосся (навіть дуже пошкоджене або після трьох фарбувань супрою);
 • не використовувати прасування та не випарювати рідину;
 • зробити візуально волосся шовковистим та густим;
 • «наповнити» волосся;
 • не мати пару (як в кератині) під час

 
Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює
унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.
Створення якісних, ефективних продуктів, які відновлюють, лікують і насичують волосся є місією компанії ось вже 30 років на всесвітньому ринку та 9 років на ринку України.


Термін дії холодного ботексу триває мінімум 10  мийок голови, за умови використання правильного безсульфатного догляду.
Домашній догляд вирішує не тільки проблему носіння складів, пролонгуючи дії засобів, а і продовжує дію професійної лінії. Таким чином ми пролонгуємо ефект від послуги, заповнюючи порожнечі такими ж гідролізованим кератином, колагеном, корисними оліями та інгредієнтами. Ми працюємо в команді з клієнтом: першу частину майстер опрацьовує  в шоурумі, іншу — клієнт за домашнім доглядом.

Який догляд обрати після процедури?

Після процедури наші фахівці підберуть вам правильний догляд, який не просто   пролонгує  дію процедури, а й вирішує питання зі шкірою голови. Адже здорове волосся росте саме зі здорової шкіри.

Ми підберемо догляд таким чином, щоб збільшити інтервали між мийками, прибрати лупу, якщо вона є. У випадку, якщо є захворювання шкіри голови, на кшталт псоріазу, то ми приберемо симптоми захворювань.


Вартість послуги:

 • коротке волосся — 1000 грн
 • середня довжина — 1500 грн
 • довге волосся — 2000 грн

 

Всі клієнти, що обирають холодний ботокс для себе, отримають процедуру підкладка  у подарунок. Роблячи ці процедури можна відновити навіть ушкоджений блонд. Підкладка — це лікувальна процедура перед основною, тому що дуже багато блондів потребують додаткового лікування. Саме тому усім нашим клієнтам даруємо підкладку.

Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Холодного ботоксу? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса

 

послуга «Арганплекс»

Що ж робити тим людям, у яких волосся повністю пошкоджене?

 • блондинкам, чиє волосся фарбувалося вже три рази порошком
 • або ж волосся, яке дуже тягнеться при розчісуванні
 • волосся, яке рветься в руці
 • волосся яке осипається по довжині

такому волоссю потрібне серйозне відновлення та лікування.

 

Арганплекс відновлює дисульфідні зв'язки у волоссі з третім рівнем ушкодження та вище. Як визначити ушкодження? Намочити волосся, і якщо воно тягнеться —
вам необхідний холодний реконструктор. І авжеж, найслабкішому волоссю, яке тягнеться і не повертається у свою форму, а залишається у формі гофре ми пропонуємо лікування процедурою «Арганплекс».

Арганплекс — це засіб для захисту волосся, який додають під час фарбування та освітлення, також використовують окремо як відновлювальну процедуру.

У вас на очах волосся з гумки перетвориться на еластичне та здорове волосся. Наш засіб з формулою Raju Complex 3, відновлює дисульфідний зв'язок волосся, яке відповідає за еластичність.


Ця процедура підходить тим, хто хоче:

 • відновити вкрай пошкоджене волосся після кількох вісвітлювань та фарбувань;
 • припинити процес обсипання волосся по довжині;
 • підлікувати волосся;
 • повернути пружність, еластичність та здоров’я волоссю;
 • відновити дисульфідний зв'язок
 • захистити волосся під час агресивних процедур;
 • робить волосся блискучим і знову сильним;
 • продовжити дію фарбування

 

Активні компоненти: кремній, коктейль із протеїнів пшениці, протеїнів
вівса, олії аргани та макадамії.

 

Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює
унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.
Створення якісних, ефективних продуктів, які відновлюють, лікують і насичують волосся є місією компанії ось вже 30 років на всесвітньому ринку та 9 років на ринку України. INOAR розробляє серію своїх власних засобів, що відновлюють волосся, але не зупиняється на досягнутому. Удосконалення складів триває.

Чисті і безпечні продукти — це тренд у всьому світі. Компанія INOAR вже давно
розробляє безпечні формули на основі натуральних інгредієнтів. Склади
легко змиваються, не накопичуються в організмі людини, не викликають
алергій та інших реакцій.


Термін дії Арганплексу — до наступної агресивної процедури,  за умови використання нашого безсульфатного догляду.

Домашній догляд вирішує не тільки проблему носіння складів, пролонгуючи дії засобів, а і продовжує дію професійної лінії. Таким чином ми пролонгуємо ефект від послуги, заповнюючи порожнечі такими ж гідролізованим кератином, колагеном, корисними оліями та інгредієнтами. Ми працюємо в команді з клієнтом: першу частину майстер опрацьовує  в шоурумі, іншу — клієнт за домашнім доглядом.

Який догляд обрати після процедури?

Після процедури наші фахівці підберуть вам правильний догляд, який не просто пролонгує дію процедури, а й вирішує питання зі шкірою голови. Адже здорове волосся росте саме зі здорової шкіри.

Ми підберемо догляд таким чином, щоб збільшити інтервали між мийками, прибрати лупу, якщо вона є. У випадку, якщо є захворювання шкіри голови, на кшталт псоріазу, то ми приберемо симптоми захворювань.

 

Вартість послуги:

 • коротке волосся — 1500 грн
 • середня довжина — 2000 грн
 • довге волосся — 2500 грн


Додатково
Наша продукція не містить формальдегіду та безпечна для алергіків, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад.


Записуйтеся на процедуру «Арганплекс» вже зараз. Першим 20 відвідувачам нашого шоу-руму ми даруємо скрабування шкіри голови та процедуру ламінування після лікування, яке розплутує волосся, у подарунок.

Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Арганплексу? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса


процедура «Ламінування»

Неохайне, заплутане, сухе волосся, яке неможливо розчесати. Що робити та яка процедура зможе упоратися з цією проблемою?


Ламінування — одна з найулюбленіших процедур наших колористів та наших менеджерів із продажу. Дуже проста, швидка та ефективна процедура. Зробивши ламінування, ви за 3 хвилини можете закохати людину в наш продукт.
Ми називаємо цей продукт товар-шпигун. Тому що саме з цього продукту найчастіше починається знайомство багатьох колористів та майстрів із відновлення з нашим брендом.

Ламінування підходить для тих клієнтів, хто хоче розплутати волосся. Адже заплутане волосся — це перша проблема пошкодженого волосся.

 • Ефект видно після одного застосування та тримається від трьох мийок голови;
 • Лікує середній шар волосся та пригладжує зовнішній;
 • Швидка процедура нанесення (3 хвилини та змиваємо);
 • Економічна витрата, ампулу вистачає на 5 застосувань;
 • Невеликий розмір, зручно брати із собою.

 
Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює
унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.

Це найбільш затребуваний кератин у світі! Ефективне випрямлення,
а також відновлення та лікування волосся. Краще сполучення якості, ефективності
та ціни. Сьогодні це найбільший виробник кератину в Бразилії.

 

Який догляд обрати після процедури?

Ми працюємо в команді з клієнтом: першу частину майстер опрацьовує  в шоурумі, іншу — клієнт з домашнім доглядом.
Домашній догляд вирішує не тільки проблему носіння складів, пролонгуючи дії засобів, а і продовжує дію професійної лінії. Таким чином ми пролонгуємо ефект від послуги, заповнюючи порожнечі такими ж гідролізованим кератином, колагеном, корисними оліями та інгредієнтами.

Після процедури наші фахівці підберуть вам правильний догляд, який не просто пролонгує його дію процедури, а й вирішує питання зі шкірою голови. Адже здорове волосся росте саме зі здорової шкіри.

Ми підберемо догляд таким чином, щоб збільшити інтервали між мийками, прибрати лупу, якщо вона є. У випадку, якщо є захворювання шкіри голови, на кшталт псоріазу, то ми приберемо симптоми захворювань.


Вартість послуги:

 • коротке волосся — 300 грн
 • середня довжина — 400 грн
 • довге волосся — 500 грн

 

Додатково
Наша продукція не містить формальдегіду та безпечна для алергіків, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад.

Всі клієнти, що обирають ламінування для себе, отримають у подарунок послугу «скрабування шкіри голови». Наша місія — це здорове та красиве волосся, а так як здорове волосся починається зі здорової шкіри ми робимо скрабування у подарунок.

Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Ламінування? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса

 

процедура Скрабування з ампулою

Ще один легкий спосіб познайомитись з нашим брендом — скрабування шкіри голови з ампулою. Як зрозуміти, чи потрібно шкірі вашої голови скрабування?
Загалом клієнти звикли, що окрім базового набору домашнього догляду (шампуню, кондиціонеру, маски та термозахисту) їм більше нічого не потрібно. Але у деяких випадках це необхідно. Що є показанням з використання ампули скрабування від INOAR?

 • шкіра голови схильна до жирності — це означає, що сальні залози шкіри голови виробляють занадто багато себуму (шкірного сала);
 • лупа — скраби, гомажі та ексфоліанти не допоможуть позбутися першопричини лупи, але добре відлущують її лусочки;
 • підвищена густота локонів - дуже густе волосся виглядає чудово, але ретельно промити його і забезпечити якісне очищення шкіри голови буває важко;
 • багато стайлінгу — регулярне використання пінок, гелів та спреїв, з одного боку, допомагає вдосконалювати образ, а з іншого — ускладнює процес очищення шкіри голови;
 • волосся позбавлене об'єму - прикореневий об'єм після використання скрабу моментальний і довгограючий;
 • пористе волосся — вони схильні вбирати все, від металів водопровідної води до сигаретного диму.

 

Скрабування з ампулою ми рекомендуємо використовувати для нормальної шкіри голови, делікатної та тим, хто страждає від сухості.
Ця процедура прибирає сальні пробки біля коріння волосся, даючи можливість волоссю вбирати правильніші речовини, виконувати функцію волосся і стимулює ріст нового волосся. Таким чином ми пробуджуємо волосся у стані сну, у стадії тілагену. Якщо робити скрабування, ваша шкіра буде дихати та відбуватиметься стимуляція та активація зростання волосся.

 

Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює
унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.

Це найбільш затребуваний кератин у світі! Ефективне випрямлення,
а також відновлення та лікування волосся. Краще сполучення якості, ефективності
та ціни. Сьогодні це найбільший виробник кератину в Бразилії.

Додаткові рекомендації

Шкіра голові — це продовження шкіри обличчя. Якщо зробити гарний масаж стимулювання шкіри голови, то ваше обличчя бонусом теж стане свіжіше.

Рекомендуємо робити процедуру один раз на 2 тижні. Після процедури наші фахівці підберуть вам правильний догляд, який вирішує питання зі шкірою голови. Адже здорове волосся росте саме зі здорової шкіри.

Ми підберемо догляд таким чином, щоб збільшити інтервали між мийками, прибрати лупу, якщо вона є. У випадку, якщо є захворювання шкіри голови, на кшталт псоріазу, то ми приберемо симптоми захворювань.


Вартість послуги:

 • коротке волосся —  200 грн
 • середня довжина —  250 грн
 • довге волосся — 300 грн

 

Додатково
Наша продукція не містить формальдегіду та безпечна для алергіків, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад.

Всі клієнти, що обирають скрабування для себе, отримають у подарунок послугу «Трихоскопія шкіри голови та полотна волосся» до та після скрабування аби ви могли порівняти ефект після процедури. Наша місія — це здорове та красиве волосся, бо  здорове волосся починається зі здорової шкіри голови.

Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Скрабування з ампулою? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса

 

послуга «Домашній догляд: шампунь, маска, кондиціонер та ампула»

Як підібрати правильний домашній догляд? Запрошуємо вас до нашого шоу-руму, де ми зможемо зробити вам повний домашній догляд від INOAR.

Ми підберемо догляд таким чином, щоб збільшити інтервали між мийками, прибрати лупу, якщо вона є. У випадку, якщо є захворювання шкіри голови, на кшталт псоріазу, то ми приберемо симптоми захворювань.

В процесі вашого візиту наші фахівці:

 • перевірять вашу шкіру голові;
 • розпитають докладно чи/чим ви фарбуєте волосся;
 • як миєте шкіру голови
 • зберуть максимум інформації, як мовиться в генезі.

 

Після чого  у вас буде можливість спробувати той домашній догляд, який вам оберуть наші фахівці. В цей комплекс входять: шампунь, кондиціонер, маска та ампула. Навіщо потрібне таке знайомство з брендом? Це в першу чергу можливість спробувати на собі якість та ефект від наших засобів, побачити наскільки піниться наш безсульфатний шампунь, чи подобається вам запах і зафіксувати ваше відчуття протягом декількох днів після застосування нашого домашнього догляду.


Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює
унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.

Це найбільш затребуваний кератин у світі! Ефективне випрямлення,
а також відновлення та лікування волосся. Краще сполучення якості, ефективності
та ціни. Сьогодні це найбільший виробник кератину в Бразилії.


Вартість послуги:

 • коротке волосся —  400 грн
 • середня довжина —  500 грн
 • довге волосся — 600 грн

 

Додатково
Наша продукція не містить формальдегіду та безпечна для алергіків, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад.


Всі клієнти, що обирають послугу «Домашній догляд» для себе, отримають у подарунок послугу «Скрабування». Наша місія — це здорове та красиве волосся, бо  здорове волосся починається зі здорової шкіри голови.

Це ідеальна можливість не витрачати марно гроші та не купувати «кота  в мішку».

Ви знаходитесь в Одесі та хотіли б спробувати наші засоби? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса

 

процедура «Колагенування»

Чи знали ви, що волосся в мокрому стані не повинно тягнутись та це не норма? Це означає, що воно втратило еластичність, та воно може ламатись при розчісуванні. Аби змінити це та відновити волосся була створена процедура  Колагенування.

Колагенування — це швидка холодна відновна процедура для тих, у кого тягнеться волосся та для тих, хто часто фарбує волосся, через що воно занадто пошкоджене.

Є двох видів колагенування: чисте або в суміші з маскою. Ми обираємо той чи інший вид в залежності від типу вашого волосся. При тому ціна процедури не змінюється.
Ця процедура тривалістю 30 хвилин.

Що зміниться після процедури?

 • покращиться структура вашого волосся;
 • зникне тягучість волосся при розчісуванні;
 • волосся наповниться та виглядатиме здоровим.

 

Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює
унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.

Це найбільш затребуваний кератин в світі! Ефективне випрямлення,
а також відновлення та лікування волосся. Краще сполучення якості, ефективності
та ціни. Сьогодні це найбільший виробник кератину в Бразилії.

Наші рекомендації:
Колагенування важливо робити перед фарбуванням у якості підложки. Це стане захистом перед агресивною процедурою фарбування та збереже якість волосся.


Вартість послуги: 400 грн

Додатково
Наша продукція не містить формальдегіду та безпечна для алергіків, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад.


Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Колагенування? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса

 

процедура «Колагенування + скрабування»

Ви обрали процедуру Колагевання? Тоді ми дуже рекомендуємо зробити колагенування та додати процедуру скрабування. Чому? — таким чином за 500 грн ви отримаєте повну процедуру для шкіри голови і для полотна волосся.

Холодна процедура відновлення колагенування відповідає за:

 • покращення структури волосся
 • та його наповнення.

У той же час скрабування допоможе:

 • покращити шкіру голови, що сприяє диханню шкіри,
 • прибирає сальні пробки біля коріння волосся,
 • даючи можливість волоссю вбирати правильніші речовини, виконувати функцію волосся
 • і стимулює ріст нового волосся.

 

Адже наша місія — це здорове та красиве волосся, бо  здорове волосся починається зі здорової шкіри голови.


Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює
унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.

Це найбільш затребуваний кератин в світі! Ефективне випрямлення,
а також відновлення та лікування волосся. Краще сполучення якості, ефективності
та ціни. Сьогодні це найбільший виробник кератину в Бразилії.

 

Вартість послуги: 500 грн

Додатково
Наша продукція не містить формальдегіду та безпечна для алергіків, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад.


Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Колагенування? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса


процедура «Відновлення волосся в 3 етапи»

Процедура триетапного відновлення потрібна тим, чиє волосся знаходиться в самому пошкодженому стані.

 • Якщо мастер рекомендує обрізати довжину
 • Якщо ви хотіли б підтримати стан волосся
 • Якщо хочеться відростити волосся

 

У такому разі вам ідеально підійде  процедура триетапного відновлення волосся, яке складається з амінокислотного, протеїнового та ліпідного відновлення.


Три етапи відновлення від INOAR:

 • В перший візит  ми відновимо волосся на найглибшому рівні, амінокислотний баланс, зробивши процедуру плексу.

 • Ми зробимо протеїнове відновлення за допомогою колагену та маски. Для того, щоб заповнити порожнини всередині волосся, ті місця, де пробиваються кератинові волокна та утворилися порожнечі, через що волосся стало пористим.

 • І останній етап — ліпідний шар, використовуючи маску Макадамія та ампулу.Це відновлення, яке найчастіше потрібне нашому кавказькому типу волосся (саме так — слов'янське волосся відноситься до кавказского типу). Ми потребуємо цього найбільше! Ампула добре пригладжує кутикулу та є тим клеєм, що приклеює нашу кутикулу.

Всього за три відвідування ви не впізнаєте своє волосся.


Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює
унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.

Це найбільш затребуваний кератин в світі! Ефективне випрямлення,
а також відновлення та лікування волосся. Краще сполучення якості, ефективності
та ціни. Сьогодні це найбільший виробник кератину в Бразилії.

Рекомендації:
Записуйтесь до нас щоразу з тим інтервалом, як ви миєте голову.

Вартість послуги: три відвідування — 1900 грн

Додатково
Наша продукція не містить формальдегіду та безпечна для алергіків, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад.

Всі клієнти, що обирають послугу «Відновлення волосся в три етапи» для себе, отримають послугу «Укладання» в подарунок.

Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Відновлення волосся в 3 етапи? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса


послуга «Колагенова баня»

Якщо ви фарбуєте волосся, то вірогідно ви чули про процедуру «кольорова лазня (баня)». Більшість перукарів та жінок, які фарбують волосся, надають та користуються цією послугою. З яким запитом вона працює? Майстри вдаються до неї, коли фарбованому волоссю потрібно не вирівнювати колір, а тільки освіжити його. Для цієї процедури поєднується в рівних пропорціях в 1 к 3: фарба, окислювач і шампунь. Аби фарба лягала рівніше, ніжніше і не сильно псувала волосся.

Ми пропонуємо удосконалену версію цієї процедури — колагенову баню, тобто не просто рівномірно розподіляти фарбу тонким шаром по волоссю, а паралельно і лікувати волосся за допомогою колагену.

Як працює колаген у даному випадку?
Колаген покращує якість волосся  під час фарбування. Краще не придумаєш — ви лікуєте волосся та відновлюєте колір одночасно.


Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює
унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.

Це найбільш затребуваний кератин в світі! Ефективне випрямлення,
а також відновлення та лікування волосся. Краще сполучення якості, ефективності
та ціни. Сьогодні це найбільший виробник кератину в Бразилії.

 

Вартість послуги:

 • коротке волосся —  2000 грн
 • середня довжина —  3000 грн
 • довге волосся — 4000 грн

 

Додатково
Наша продукція не містить формальдегіду та безпечна для алергіків, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад.


Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру «Колагенова баня»? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса

 

 

Чоловікам

Ви напевно вже помітили, що наша продукція підходить не тільки прямому типу волосся, але і кучерявому, не тільки довгому волоссю, а й короткому, в нашому переліку послуг є не тільки гарячі процедури з праскою, але і  які можна зробити без гарячого повітря взагалі. Також у нас є багато процедур не тільки для жінок, а й для чоловіків.

 

послуга «Детокс Мар Негро» 

Найпростіша і візуально гарна процедура — детокс від Мар Негро. Детокс — це чорний шампунь з активованим вугіллям без сульфатів з спінювачем солі бурштинової кислоти.

Чорний детокс ідеально підійде для бороди, тому що борода —  найбрудніша частина нашого волосяного покриву і дуже підійде для тих, хто страждає від жирної шкіри голови, або миє волосся кожен день.


Як відбувається процедура?

Чорний шампунь наноситься клієнту і спінюється доти, поки піна не перетвориться з чорної на білу, після цього змивається. Після цього шкіра голови не тільки очищається, не змиваючи ліпідний захисний шар шкіри, а також проводиться детокс, очищаючи шкіру і даючи їй дихати, прибираючи жирні плямочки біля фолікул. І чорне активоване вугілля, розчинене в піні, проникає в важкодоступні місця на шкірі голови. При цьому, що важливо, не дряпаючи шкіру.


Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює
унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.

Чисті і безпечні продукти — це тренд у всьому світі. Компанія INOAR вже давно
розробляє безпечні формули на основі натуральних інгредієнтів. Склади
легко змиваються, не накопичуються в організмі людини, не викликають
алергій та інших реакцій.


Вартість послуги: 200 грн

Додатково
Наша продукція не містить формальдегіду та безпечна для алергіків, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад.


Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Детокс Мар Негро? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса

 

послуга скрабування: борода + голова

В нашому шоурумі чоловіки також можуть зробити скрабування не тільки шкіри голови, а і бороди. Якщо шкіра голови нормальна або схильна до жирності, ми рекомендуємо робити скрабування. Ця процедура прибирає сальні пробки біля коріння волосся, даючи можливість волоссю вбирати правильніші речовини, виконувати функцію волосся і стимулює ріст нового волосся.

Таким чином ми пробуджуємо волосся у стані сну, у стадії тілагену. Якщо робити скрабування, ваша шкіра голови та бороди буде дихати та відбуватиметься стимуляція та активація зростання волосся.


Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює
унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.
Створення якісних, ефективних продуктів, які відновлюють, лікують і насичують волосся є місією компанії ось вже 30 років на всесвітньому ринку та 9 років на ринку України. INOAR розробляє серію своїх власних засобів, що відновлюють волосся, але не зупиняється на досягнутому. Удосконалення складів триває.

Чисті і безпечні продукти — це тренд у всьому світі. Компанія INOAR вже давно
розробляє безпечні формули на основі натуральних інгредієнтів. Склади
легко змиваються, не накопичуються в організмі людини, не викликають
алергій та інших реакцій.


Вартість послуги: 200 грн

Додатково
Наша продукція не містить формальдегіду та безпечна для алергіків, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад.

Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Скрабування бороди? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса


Послуга скрабування + ламінування (ампула)

Скрабування — це в першу чергу догляд за шкірою. Чоловікам ми також рекомендуємо зробити скрабування не тільки шкіри бороди, а і шкіри голови.

Ламінування волосся — аби розплутати волосся або для стимуляції зростання волосся. Якщо маєте  проблеми зі зростанням волосся ми наносимо ампулу на шкіру голови і таким чином екстракт розмарину, лотоса, креатин доходять до шкіри голови, зволожують і стимулюють ріст волосся. Цю процедуру ми називаємо процедурою знайомства.


Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює
унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.
Створення якісних, ефективних продуктів, які відновлюють, лікують і насичують волосся є місією компанії ось вже 30 років на всесвітньому ринку та 9 років на ринку України. INOAR розробляє серію своїх власних засобів, що відновлюють волосся, але не зупиняється на досягнутому. Удосконалення складів триває.

Чисті і безпечні продукти — це тренд у всьому світі. Компанія INOAR вже давно
розробляє безпечні формули на основі натуральних інгредієнтів. Склади
легко змиваються, не накопичуються в організмі людини, не викликають
алергій та інших реакцій.


Вартість послуги: 200 грн

Додатково
Наша продукція не містить формальдегіду та безпечна для алергіків, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад.  


Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Скрабування? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса


Послуга «Холодний ботекс бороди»

Більшість чоловіків чудово знають, якщо вони відрощують бороду, вона потребує багато щоденного догляду. Велика проблема бороди у тому, що вона постійно розтріпується. Надягли светр — розтріпалася, зняли — розтріпалася, поїли — треба вже мити бороду. Таким чином до бороди потрібно проявляти багато уваги.

Холодний ботекс бороди — це дуже зручно. Процедура робиться без прасування та фена, насичуючи волосся. Якщо волосся жорстке ми зробимо його м'яким. Якщо воно занадто м'яке — ми можемо додати жорсткість за допомогою ампули плекса.

Ми знаємо про проблему відчуття жирності на бороді після використання будь-яких стайлінгів, що буває неприємно, тому ми напомнимо волосся без відчуття жирності. Завдяки ботексу волосся набирає стільки речовин, скільки йому необхідно, не залишаючись на поверхні. Ви отримаєте бороду, що легко укладається, без відчуття нальоту.

Цю процедуру можна робити протягом 20 хвилин під час стрижки.

 

Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює
унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.
Створення якісних, ефективних продуктів, які відновлюють, лікують і насичують волосся є місією компанії ось вже 30 років на всесвітньому ринку та 9 років на ринку України. INOAR розробляє серію своїх власних засобів, що відновлюють волосся, але не зупиняється на досягнутому. Удосконалення складів триває.

Чисті і безпечні продукти — це тренд у всьому світі. Компанія INOAR вже давно
розробляє безпечні формули на основі натуральних інгредієнтів. Склади
легко змиваються, не накопичуються в організмі людини, не викликають
алергій та інших реакцій.


Вартість послуги: 500 грн

Додатково
Наша продукція не містить формальдегіду та безпечна для алергіків, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад.  


Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Холодного ботоксу бороди? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса

 

Послуга «Холодний ботекс борода + ампула для волосся»

Якщо ви обрали процедуру «Холодний ботекс для бороди» також ми рекомендуємо додати ампулу для волосся. ампула дозволить розгладити волосся та стимулювати його ріст.
Процедура займає всього 20 хвилин, а термін ії дії до 10 мийок голови.

 

Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює
унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.
Створення якісних, ефективних продуктів, які відновлюють, лікують і насичують волосся є місією компанії ось вже 30 років на всесвітньому ринку та 9 років на ринку України. INOAR розробляє серію своїх власних засобів, що відновлюють волосся, але не зупиняється на досягнутому. Удосконалення складів триває.

Чисті і безпечні продукти — це тренд у всьому світі. Компанія INOAR вже давно
розробляє безпечні формули на основі натуральних інгредієнтів. Склади
легко змиваються, не накопичуються в організмі людини, не викликають
алергій та інших реакцій.


Вартість послуги: 600 грн

До послуги холодного ботексу можна додати ампулу на волосся за 100 грн. Таким чином ви отримаєте холодний ботекс і ампулу для розплутування сплутаного волосся і для активації росту волосся всього за 600 грн.

Додатково
Наша продукція не містить формальдегіду та безпечна для алергіків, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад. 

 

Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Холодного ботексу бороди? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса

 

Послуга «Скрабування (волосся та борода) + холодний ботокс (борода) + ламінування волосся»

Ця потрійна послуга саме для тих, хто хотів би зробити все і одразу, заощаджуючи дорогоцінний час. Тому ми пропонуємо скрабування шкіри голови та бороди, холодний ботокс бороди та ламінування волосся всього за 750 грн, процедура займає 30 хвилин.


Чому саме INOAR?

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює
унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.
Створення якісних, ефективних продуктів, які відновлюють, лікують і насичують волосся є місією компанії ось вже 30 років на всесвітньому ринку та 9 років на ринку України. INOAR розробляє серію своїх власних засобів, що відновлюють волосся, але не зупиняється на досягнутому. Удосконалення складів триває.

Чисті і безпечні продукти — це тренд у всьому світі. Компанія INOAR вже давно
розробляє безпечні формули на основі натуральних інгредієнтів. Склади
легко змиваються, не накопичуються в організмі людини, не викликають
алергій та інших реакцій.


Вартість послуги: 750 грн

Додатково
Наша продукція не містить формальдегіду та безпечна для алергіків, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад.  


Усі процедури  виконуються засобами від INOAR. Це чудова можливість протестувати і купити правильний домашній догляд від INOAR.


Ви знаходитесь в Одесі та хотіли би спробувати процедуру Скрабування, Холодного ботексу та ламінування волосся? Чекаємо на вас в нашому шоурумі за адресою: Троїцька, 41, офіс 8, Одеса

 

Інші статті

 • Чим відрізняється каротин від кератину та каротину і як все ж таки правильно? Де використовується креатин? Та як покінчити з плутаниною?
 • Що таке технічний шампунь? Чому його важливо використовувати та коли? Ви, мабуть, зустрічали технічний шампунь, як перший крок в наборах для кератину та ботексу, або фарбування Мар Негро. Він допомагає нам підготувати волосся та відкрити його. Його також називають ШГО — тобто шампунь глибокого очищування, він же підготовчий шампунь. Або «Діп клін» від англійського Deep Clean. Це все — назви одного продукту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner