Кошик
769 відгуків

Всі вебінари

 

За плечима Inoar більше 500 оффлайн проведених вебінарів. З часом пандемії та з початком повномасштабної війни ми вирішили перенести вебінари в онлайн, що значно полегшує навчання.  Вебінар — це найзручніший спосіб вчитися новому. Запис дозволяє прослухати його протягом 30 днів після покупки у будь-який час, у будь-якому місці. Бо для нас перш за все важливий ваш комфорт та безпека.  

Зараз в нас вже є готові вебінари для перегляду, які ви можете придбати та дивитись у будь-який комфортний для вас час. Без прив’язки до зовнішніх факторів, тривог та вимкнень світла.

Чому варто вчитись в нас?

INOAR — найбільша у світі компанія з виробництва кератину. 30 років у власній лабораторії створюються найкращі засоби для оздоровлення та відновлення всіх типів волосся. І ми єдині на ринку даємо гарантію на носіння своїх складів. За натуральні інгредієнти, найкращі рецептури та економні витрати Inoar полюбили майстри та клієнти спочатку в рідній Бразилії, а потім ще у 42 країнах світу. І ми раді навчити вас досвіду, що технологи компанії збирали всі ці 30 років.

 

        Базовий курс «Швидкий кератин та нанопластика» від Inoar та Mar Negro

 Почати навчання в Inoar ми рекомендуємо саме з базового курсу, який є найдовшим за часом трансляції та найоб’ємнішим за кількістю інформації — 6,5 годин!!!

Перша тема, яку розкриваємо на вебінарі — швидкий кератин. Ми отримали багато запитів на тему прискорення роботи майстра, як робити процедуру кератину швидше без втрати якості та як виграти час? Тому приймаємось відповісти на кожне ваше питання.

Чим цікава процедура кератину? Ефект від застосування кератину здатний тривати від 60 мийок голови. І важливо помітити, що якість процедури швидкого кератину, так і ефекту випрямлення волосся не впливають погодні умови і інші фактори. Ця процедура не тільки вирівнювання волосся, а і його відновлення. Ми висвітлюємо тему надання пасмам сили, товщини, зберігаючи час, гарний настрій клієнта та маючи більше вільного часу для інших клієнтів.

Друга тема — нанопластика. Багато майстрів побоюється цієї процедури, навіть якщо володіють знаннями. Ця процедура робить волосся рівним та сяючим та не пошкодити волосся. Формула нанопластики не містить у своєму складі формальдегідів, а працює за допомогою інших релаксантів. Як позбутися страху чистого листа та надавати чудовий сервіс та послугу «нанопластика», гордо називаючи цю процедуру своєю візитною карткою.

На цьому вебінарі ми покажемо на практиці роботу з:

 • кератином Марокко;
 • холодним ботексом з пігментом;
 • пластикою Мар Негро

Також ми розкажемо про важливість діагностики та опитування клієнта. Що може ховатись за гарним виглядом волосся? Як правильно діагностувати? Та як не мати «сюрпризів» під час процедури?


Чому ви навчитесь?

 • Види кератинів та їх протоколи.
 • Діагностика волосся. Тест на пористість «склянка води».
 • Стандарти роботи.
 • Для чого потрібна нанопластика, якщо є кератин?
 • Хронофаги. Що забирає час? Як прискоритись?
 • Підкладки та протектори. 
 • Холодні ботекси.
 • Огляд наших нанопластик. Відмінності та сильні сторони
 • Позиціонування майстра в Insragram

 

Чому саме ІНОАР?    


ІНОАР — бразильський бренд професійного догляду за волоссям
Місія компанії — це створення якісних, ефективних продуктів, які лікують та насичують волосся. ІНОАР забезпечує найкращий і найнадійніший результат, тому що наші формули створюються у власній дослідницькій лабораторії бренду. 30 років ІНОАР залишається успішним та затребуваним у середовищі, де тисячі конкурентів, високі вимоги клієнтів та постійне технологічне зростання.


Засновниця компанії, Іносенція Мануель, колись хотіла лише «приручити» своє густе і кучеряве волосся. Але змогла побудувати найбільшу компанію у світі із продажу кератину. Саме завдяки інноваційним складам від Іносенції світ отримав «бразильське» випрямлення волосся — одночасне випрямлення та лікування.


Іносенція Мануель все життя присвятила створенню найкращих складів. І відкрила компанію ІНОАР лише у 55 років. Тож не сумнівайтеся — робіть! В будь-якому віці.


Хто проводить вебінар?
Вебінар проводить міжнародний технолог брендів ІНОАР та МАР НЕГРО разом із власницею компаній ІНОАР УКРАЇНА та МАР НЕГРО, коучем Анною Бракацулою.

Що ви отримаєте?

 • сертифікат про проходження вебінару (наш менеджер зателефонує і поставить кілька питань щодо матеріалу перед видачею сертифіката).
 • спеціальний методичний посібник на 76 сторінок, щоб усі отримані знання залишалися у вас під рукою.
 • доступ до вебінару на 30 днів.
 • інформаційну підтримку від провідних з усіх питань вебінару на 30 днів.
 • проходити вебінар можна у будь-який зручний для вас час, у будь-якому зручному вигляді — навіть дорогою кудись або за роботою. Це сучасно, зручно та безпечно.


Вартість вебінару: 1900  грн


Замовте вебінар прямо зараз та отримайте бонус — персональний розбір вашого облікового запису в Інстаграм. Виправимо разом недоліки, обговоримо ваше позиціонування і дамо поради, застосовні безпосередньо до вашої сторінки Instagram.

 


Вебінар «15 процедур з 3 складів»


Купити мінімальну кількість продукції й змусити їх працювати на велику кількість процедур. Мрія чи реальність? Про розумний підхід до закупки матеріалів та їх використання ви дізнаєтесь на нашому вебінарі «15 процедур з 3 складів». 


Лише з трьох наборів можна отримати 15 процедур у прайс! Гарячі, теплі та холодні кератини, нанопластика та ботекс, колагенування, підкладки та навіть новомодна колагенова баня! Цікаво що це за набори?!


Як відбувається навчання?


Вебінар проводить міжнародний технолог брендів Inoar та Mar Negro разом із власницею компаній Inoar Україна та Mar Negro, коучем Анною Бракацулою, Світланою Корольовою та Сергієм Парахомчуком.
Такий онлайн-формат вебінару дозволяє проходити навчання у зручному для вас темпі та у будь-якому куточку світу. Коли ви прослухаєте вебінар, наш менеджер поставить запитання, щоб видати вам диплом і приємний бонус — пробник колагену 15 мл та маски Макадамія 30 мл.


На цьому вебінарі ми розкажемо як:

 • швидко діагностувати стан волосся клієнта;
 • рятувати дуже пошкоджене волосся та вирішувати проблеми шкіри голови;
 • повертати силу та еластичність після порошку;
 • давати гарний візуал без високих температур;
 • працювати із противницями кератину;
 • грамотно вибирати між ботексами, підбирати склад під довжину волосся;
 • розумітися в інгредієнтах — які з них активні та для чого;
 • проводити процедуру ламінування за три хвилини;
 • і все це — всього трьома складами від Inoar.

 

Тож, що ви отримуєте після навчання?

 • сертифікат про проходження вебінару (наш менеджер зателефонує і поставить кілька питань щодо матеріалу перед видачею сертифіката).
 • спеціальний методичний посібник на 76 сторінок, щоб усі отримані знання залишалися у вас під рукою.
 • доступ до вебінару на 30 днів.
 • інформаційну підтримку від провідних з усіх питань вебінару на 30 днів.
 • проходити вебінар можна у будь-який зручний для вас час, у будь-якому зручному вигляді — навіть дорогою кудись або за роботою. Це сучасно, зручно та безпечно.


Вартість вебінару:  500 грн

Не пропусти спеціальну пропозицію!


Після вручення сертифіката ви отримуєте спеціальні умови для оптової закупівлі продукції INOAR. При покупці набору «Супер-хіт» — Трихоскоп Mar Negro у подарунок. «Супер-хіт» — це літровий ботекс «Іноар Ботохеїр», літровий кератин Іноар Джихеір та якщо Ви майстер с досвідом — літрову нанопластику Іноар Термоліс.

 

 

Гарна подача. Просування майстру по кератину 


В вас немає робочої сторінки в Instagram, або ви не знаєте як можна успішно розвивати її? Певно ваші клієнти зовсім не приходять із соцмереж?


Як за 3,5 години навчитись продавати свої роботи в Instagram та робити контент, який зачепить погляд клієнта. Коли Instagram — це одна з основних площадок для реклами, окрім «сарафанного радіо», важливо аби сторінка була зрозумілою, конкретною та з гарною подачею. Ваш обліковий запис відкривають потенційні та нинішні клієнти, скидають друзям, оцінюють перед записом. Тож, чому б 


Зрозуміти ази просування в Інстаграм не складно, але їхнє знання може повністю змінити вашу кар'єру. Тому що саме ця соцмережа — №1 у світі б'юті послуг.


Чому ви навчитеся?


Усі наші клієнти — візуали. Вони завжди купують гарну картинку, тому ми навчимося її створювати та просувати. Ми розберемося:

 • що таке позиціонування та які бувають типи контенту;
 • як грамотно оформити Інстаграм-аккаунт, щоб він продавав ваші послуги та не відштовхував потенційних клієнтів;
 • як робити красиві, що продають фото та відео - від вибору фону до обробки;
 • як просувати обліковий запис за допомогою блогерів, сторіс, прямих ефірів та іншими способами.


Ви отримаєте готові ідеї для контенту та розуміння того, як готувати фото, відео та тексти, щоб вони чіпляли вашу аудиторію.


Ми не тільки дамо практичні поради, але й відпрацюємо дві найпростіші та найшвидші процедури, які дають вау-ефект на ваших знімках. В них важко помилитись, освоїти їх може навіть абсолютно неосвічений фахівець-початківець.


— Холодне відновлення Іноар Арганплекс без фенів та прасок за 15 хвилин — найглибше з усіх відновлень.
— Ламінування волосся за допомогою ампул за 3 хвилини — розплутування волосся, ідеальна гладкість та блиск.
В результаті ви отримаєте яскраве, ефектне волосся не тільки в житті, а й на фото та відео для ваших постів.

Чому саме ІНОАР?


ІНОАР — бразильський бренд професійного догляду за волоссям.


Місія компанії — це створення якісних, ефективних продуктів, які лікують та насичують волосся. ІНОАР забезпечує найкращий і найнадійніший результат, тому що наші формули створюються у власній дослідницькій лабораторії бренду. 30 років ІНОАР залишається успішним та затребуваним у середовищі, де тисячі конкурентів, високі вимоги клієнтів та постійне технологічне зростання.


Засновниця компанії, Іносенція Мануель, колись хотіла лише «приручити» своє густе і кучеряве волосся. Але змогла побудувати найбільшу компанію у світі із продажу кератину. Саме завдяки інноваційним складам від Іносенції світ отримав «бразильське» випрямлення волосся — одночасне випрямлення та лікування.


Іносенція Мануель все життя присвятила створенню найкращих складів. І відкрила компанію ІНОАР лише у 55 років. Тож не сумнівайтеся — робіть! В будь-якому віці.


Хто проводить вебінар?


Вебінар проводить міжнародний технолог брендів ІНОАР та МАР НЕГРО разом із власницею компаній ІНОАР УКРАЇНА та МАР НЕГРО, коучем Ганною Бракацулою.

Що ви отримаєте?

 • сертифікат про проходження вебінару (наш менеджер зателефонує і поставить кілька питань щодо матеріалу перед видачею сертифіката).
 • спеціальний методичний посібник на 76 сторінок, щоб усі отримані знання залишалися у вас під рукою.
 • доступ до вебінару на 30 днів.
 • інформаційну підтримку від провідних з усіх питань вебінару на 30 днів.
 • проходити вебінар можна у будь-який зручний для вас час, у будь-якому зручному вигляді — навіть дорогою кудись або за роботою. Це сучасно, зручно та безпечно.

 

Вартість вебінару:  500 грн


Замовте вебінар прямо зараз та отримайте бонус — персональний розбір вашого облікового запису. Розбір проведуть провідні вебінари: технолог брендів, а також власниця компаній ІНОАР УКРАЇНА та МАР НЕГРО, коуч Ганна Бракацула. Виправимо разом недоліки, обговоримо ваше позиціонування і дамо поради, застосовні безпосередньо до вашої сторінки.

 

 

Блонд та відновлення


Дайте вгадаємо, ваші клієнти люблять блонд? Та хтось з них має сильне пошкоджене волосся через фарбування? Майстри знають, що волосся дуже страждає від постійного освітлення. Тож як зберегти та відновити волосся?


Цей вебінар саме для тих майстрів, чиї клієнти обожнюють експерименти, фарбування або закохались у блонд. Таким чином створюються проблеми ламкості, посіченості, відсутність блиску та заплутаність. Ми теж обожнюємо блонд та знаємо, що за гарним блондом стоїть багато праці та що варто робити колористам, аби створити рівний тон, щоб пасма були розсипчастими, кутикула прилягала, волосся були здоровими, і при цьому залишався блиск.


Ми дуже рекомендуємо цей вебінар не тільки кератинщикам, але й звичайним майстрам та новачкам. Вебінар “Блонд та відновлення” — маст хев для колористів, з великим обсягом інформації про блонд. Навіть, якщо ваш салон не обладнаний вентиляцією чи витяжкою, — чудовим рішенням буде використати наші холодні техніки.


Чим ми працюємо на вебінарі? 


Ми обрали INOAR, тому що це найпопулярніший кератин у світі. У власній лабораторії компанія створює формули, що дають ефективне випрямлення, а також відновлення та лікування волосся. Найкраща комбінація якості, ефективності та ціни, яка перевірена часом — вже 30 років на світовому ринку та 9 років на ринку України. При цьому вся веганська продукція не тестується на тваринах, а вся тара підлягає переробці.


Дистриб'юторська мережа включає 42 країни, зокрема США, Англію та інші країни Європи.

Чого ви навчитеся?

 • діагностувати волосся та підготовлювати перед вирівнюванням;
 • підбору процедур по ступеня пошкодженості та типом волосся. 
 • дізнаєтесь про підложки на блонд, їх види та необхідність;
 • холодні ботекси;
 • як відновити еластичність;
 • ботекс чи кератин? Як правильно підібрати процедуру;
 • як доглядати за блондом. В чому його особливості? 

 

Хто веде вебінар?


Вебінар проводить міжнародний технолог брендів Inoar та Mar Negro разом із власницею компаній Inoar Україна та Mar Negro, коучем Анною Бракацулою.


Такий онлайн-формат вебінара дозволяє проходити навчання у зручному для вас темпі та у будь-якому куточку світу. Особливо це комфортно в нових умовах відключення світла. Коли ви прослухаєте вебінар, наш менеджер поставить питання, щоб видати вам диплом і приємний бонус — пробник будь-якого ботексу в подарунок, щоб ви відразу застосували нові знання на практиці.


Отже, що ви отримаєте?

 • запис вебінару з доступом на 30 днів;
 • консультацію менеджера з навчання на ці 30 днів з усіх питань вебінару;
 • методичний посібник на 118 сторінок;
 • сертифікат про проходження навчання;
 • тестер — один із холодних ботексів на пробу.
 • чудову альтернативу живим майстер-класам з можливістю вчитись та повторювати у будь-який зручний для вас час
 • безпечний перегляд, для нашої компанії безпека під час війни — найважливіше
 • можливість не відволікатись під час повітряної тривоги та не переносити подальше навчання;
 • економія вашого часу на пересування містом.

 
Вартість вебінару:  500 грн
 
Не проґав спеціальну пропозицію!


Після вручення сертифікату ви отримуєте спеціальні умови для оптової закупівлі продукції INOAR. При покупці набору «Супер-хіт» — трихоскоп Mar Negro і маленький набір Inoar Arganplex (3х100 мл) у подарунок. «Супер-хіт» — це літровий ботекс «Іноар Ботохеїр» та 4 холодні ботекси: G.Hair Perfect Blond, G.Hair Organic, G.Hair Intense та Inoar BTX.

 

 

Холоднi ботекси та пiдложки


Чудово, коли ваші клієнти приходять з натуральним, рівним неплутаючим волоссям, яких не лякають високі температури вирівнювача. Але так буває дуже рідко, чи не так? Найчастіше  клієнти приходять з дуже пошкодженим волоссям у 3-4 етапи. Для цього випадку вам підійдуть процедури підложки. Це холодна лікувальна процедура, яку ми робимо перед процедурою вирівнювання. Пам’ятайте, що здорове волосся завжди росте зі здорової шкіри голови. Тому так важливо у першу чергу піклуватися про відновлення волосся та шкіри голови.


Після цього вебінару ви навчитеся використовувати 4 види складів: холодний ботекс, колаген, арганплекс та ампули для ламінування (засіб, який може зробити за 3 хвилини навіть новачок). Всі інструменти, які наблизять ваших клієнтів до омріяного волосся та зберіжуть їх здоров’я.

Чого ви навчитесь?

 • швидко діагностувати стан волосся клієнта;
 • рятувати дуже пошкоджене волосся та вирішувати проблеми шкіри голови;
 • повертати силу та еластичність після порошку;
 • давати гарний візуал без високих температур;
 • працювати з противницями кератину;
 • грамотно вибирати між ботексами, підбирати склад під довжину волосся;
 • розбиратися в інгредієнтах — які з них активні і для чого;
 • проводити процедуру ламінування за три хвилини.


Чому варто вчитись у нас?


Inoar — найбільша у світі компанія з виробництва кератину. 30 років у власній лабораторії створюються найкращі засоби для оздоровлення та відновлення всіх типів волосся. І ми єдині на ринку даємо гарантію на носіння своїх складів. За натуральні інгредієнти, найкращі рецептури та економні витрати Inoar полюбили майстри та клієнти спочатку в рідній Бразилії, а потім ще у 42 країнах світу. І ми раді навчити вас досвіду, що технологи компанії збирали всі ці 30 років. 


Вміти робити ці процедури означає:

 • вміти працювати з будь-яким станом волосся (чим воно гірше, тим кращий результат);
 • вміти працювати швидко — клієнт не втомлюватиметься;
 • працювати без диму, тобто комфортно для вас та для колег навіть у необладнаних салонах.

Процедури безпечні можна виконувати їх, не маючи досвіду. Ще простіше робити це з нашими холодниками, тому що асортименти дуже великі, а всі склади комбінуються. Ви отримуєте максимум процедур від мінімуму закупівлі.
 
Як відбувається навчання?
Вебінар проводить міжнародний технолог брендів Inoar та Mar Negro разом із власницею компаній Inoar Україна та Mar Negro, коучем Анною Бракацулою.
Ви отримуєте 3-годинний вебінар та методичний посібник на 118 сторінок, щоб у будь-який момент освіжити у пам'яті головне. При цьому онлайн-формат дозволяє проходити навчання у зручному для вас темпі та у будь-якому куточку світу.
Коли ви прослухаєте вебінар, наш менеджер поставить запитання, щоб видати вам диплом і приємний бонус — пробник будь-якого ботекса в подарунок, щоб ви відразу застосували нові знання на практиці.

 

Що ви отримуєте після навчання?

 • запис вебінару з доступом на 30 днів;
 • консультацію менеджера з навчання на ці 30 днів з усіх питань вебінару;
 • методичний посібник на 118 сторінок;
 • сертифікат про проходження навчання;
 • тестер одного з холодних ботексів на пробу.

 

Вартість вебінару:  500 грн


Щоб оформити заявку, натисніть «купити» і наш менеджер передзвонить вам. Дійте, навчайтеся та виходьте на новий рівень свого професіоналізму!


Спеціальна пропозиція!
Після вручення сертифікату ви отримуєте спеціальні умови для оптової закупівлі. При покупці набору «Супер-хіт» — Трихоскоп Mar Negro і маленький набір Inoar Arganplex у подарунок. «Супер-хіт» — це літровий ботекс «Іноар Ботохеїр» і 4 холодні ботекси: G.Hair Perfect Blond, G.Hair Organic, G.Hair Intense та Inoar BTX.

 

 

Базова трихологія для перукарів — 1


Чи стикаються ваші клієнти з проблемами шкіри голови? Надмірна жирність і сальність, жирна лупа, надмірна сухість, свербіж і суха лупа, почервоніння та рани, шрами та горбки і, звичайно, випадіння волосся.
Ймовірно, вам знайомі ці симптоми, але що з ними робити? Найкраще, що ви можете зробити — не ігнорувати. Здорове волосся починається зі здорової шкіри голови, чи не так? Ми вважаємо, що піклування про шкіру голови не менш важливий за догляд полотна волосся. 

Ми регулярно проводимо навчання в нашому учбовому центрі Мар Негро та маємо досвід цікавості від учнів тільки полотна волосся, але чому так? Адже здорове волосся може зростати тільки зі здорової шкіри голови! Мало хто має з майстрів має телефон гарного трихолога у своєму місті. 

Деякі симптоми шкіри можна вирішити досить швидко, іноді цьому треба приділити достатньо часу та сил, вчасно звернувши увагу клієнта на стан шкіри, аби запобігти поширенню хвороби, не доходячи до трихолога! Чому б не бути корисним вашому клієнту і при цьому отримати прибуток?

Наш вебінар розвиває «мислення перукаря», який за станом шкіри та волосся бачить звички клієнта. На цьому вебінарі ми докладно розберемо та проаналізуємо стан шкіри голови декількох моделей. Знайдемо слабкі місця та рішення для кожного випадку. Разом з трихологом ми з’ясуємо, чому це трапилось, як правильно доглядати та лікувати, який саме догляд підійде з трихологічного домашнього догляду косметики INOAR та як цьому запобігти у майбутньому.

 

Чому варто вчитись в INOAR?
Косметика INOAR — це не просто якісний догляд за полотном волосся. В першу чергу це догляд та піклування про шкіру і коріння волосся.

Важливо знати, що косметика INOAR:

 • не тестується на тваринах;
 • не містить — SLS SLES ALS ALES;
 • містить тільки безпечні технічні компоненти;
 • косметика багата на компоненти, що хелатують;
 • містить добавки, що кондиціонують, не накопичуються у волоссі;
 • мають компоненти, що очищають, які можна використовувати дітям.


INOAR  — це найвідоміший бренд мідл класу професійної косметики для волосся в Бразилії, який до того ж є розумним поєднанням якості, екологічності та ціни!

Важливо пам’ятати: перукарі стоять на варті не лише краси, але й здоров’я своїх клієнтів.

Ми розглянемо такі питання:

— Як використовувати трихоскоп?
— Як робити трихоскопію волосся?
— Які проблеми можна вирішити домашнім доглядом, а з якими проблемами треба бігти до лікаря невідкладно? 
— З якими саме аналізами треба йти до лікаря?


Що саме ви отримаєте?

 • запис вебінару з доступом на 30 днів;
 • консультацію менеджера з навчання на ці 30 днів з усіх питань вебінару;
 • методичний посібник на 58 сторінок;
 • сертифікат про проходження навчання;
 • тестер скрабу Мар Негро.


Вартість вебінару:  500 грн 


Замовляйте вже зараз. Залишайте заявку, тисніть «купити» і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час. 

Скористуйтеся спеціальною пропозицією! Після вручення сертифікату ви отримуєте спеціальні умови для покупки другого навчального вебінару з цієї ж теми «Базова трихологія для перукарів — 2», де ми глибоко розглядаємо питання випадіння волосся!

 


Швидкий кератин

П’ять годин у кріслі можуть роздратувати кого завгодно, чи не так? Як прискорити процедуру кератину до 50 хвилин та запобігти втоми для себе та своїх клієнтів? Мрієте робити швидкий кератин? Хочете, щоб клієнтки поверталися та приводили подружок? Ми маємо неабиякі навички процедури кератину, для якої ми використовуємо продукцію Mar Negro. Чим з готовністю ділимося в нашому вебінарі “Швидкий кератин”.
Ми познайомимо вас з проведення процедури у трьох техніках, які можна використати при різних випадках та стану волосся. Допоможемо зрозуміти як підібрати продукцію та наповнити ваш робочий час новими клієнтами.


Чому варто вчитись в INOAR?
INOAR — бразильський бренд професійного догляду за волоссям та є найпопулярнішим кератином у світі. У власній лабораторії компанія створює формули, що дають ефективне випрямлення, а також відновлення та лікування волосся. Найкраща комбінація якості, ефективності та ціни, яка перевірена часом — вже 30 років на світовому ринку та 9 років на ринку України. При цьому вся веганська продукція не тестується на тваринах, а вся тара підлягає переробці. 
Наша дистриб'юторська мережа включає 42 країни, зокрема США, Англію та інші країни Європи. У 2019 році створили український бренд Mar Negro із нашим власним виробництвом на основі бразильської сировини.
Ми єдині на ринку даємо гарантію на носіння наших складів, тому що повністю впевнені в їхній якості. Гарантуємо ефект мінімум 60 мийок голови для кератину та 45 мийок для ботексу.

 
Чого ви навчитеся?

 • На вебінарі ми обов'язково розглянемо базові знання про волосся та шкіру голови. І навчимося виконувати протокол використання різних видів кератину.
 • Inoar G.Hair — найсильніший кератин із лінійки ІНОАР та найпотужніший випрямляч на українському ринку.
 • Inoar Moroccan — середній за силою кератин для волосся. Призначений для слабкого, фарбованого волосся та блонду.
 • Ми навчимося виконувати кожен кератин у 3-х техніках: гарячої (з праскою), теплої (з фен-брашем) та холодної (без інструментів).
 • Також ми розповімо про холодний ботекс. Якщо зробити його під праску, він функціонуватиме як кератин. Ефектний результат, менше диму під час виконання, а головний плюс — швидкість. Усього 50 хвилин на виконання процедури.

 
Чому важливо володіти цими знаннями?
Втома від процедури часто буває головною причиною, чому клієнтки взагалі відмовляються від неї. Просидіти нерухомо 3-6 годин — справжнє випробування. Навчіться робити швидкий кератин — заощаджуйте час і собі, і клієнткам.
До того ж чим швидше ви виконуєте процедуру кератину, тим більше клієнтів зможете прийняти. Але важливо робити процедури швидко лише у тих місцях, де це дозволено. Ми розповімо докладно, де можна прискорюватися під час процедури кератину. Які частини роботи можна делегувати, а які навіть потрібно делегувати.


Хто веде вебінар?
Вебінар проводить міжнародний технолог брендів ІНОАР та МАР НЕГРО Євгенія Чорна разом із власницею компаній ІНОАР УКРАЇНА та МАР НЕГРО, коучем Ганною Бракацулою.
 
Що ви отримаєте?

 • сертифікат про проходження вебінару (наш менеджер зателефонує і поставить кілька питань щодо матеріалу перед видачею сертифіката).
 • спеціальний методичний посібник «Швидкий кератин» на 58 сторінок, щоб усі отримані знання залишалися у вас під рукою.
 • спецпропозиція, яку ми озвучимо лише у нашій внутрішній групі.
 • доступ до вебінару на 30 днів.
 • інформаційну підтримку від провідних з усіх питань вебінару на 30 днів.

Вебінар — це найзручніший спосіб вчитися новому. Ви можете прослухати його протягом 30 днів після покупки у будь-який час, у будь-якому місці. Ваш комфорт та безпека на першому місці.


Вартість вебінару:  500 грн 


Зателефонуйте нам прямо зараз, щоб отримати спецпропозицію. Наш менеджер відповість на всі ваші запитання за номером +380987660066


 

Інші статті

 • Чим відрізняється каротин від кератину та каротину і як все ж таки правильно? Де використовується креатин? Та як покінчити з плутаниною?
 • Що таке технічний шампунь? Чому його важливо використовувати та коли? Ви, мабуть, зустрічали технічний шампунь, як перший крок в наборах для кератину та ботексу, або фарбування Мар Негро. Він допомагає нам підготувати волосся та відкрити його. Його також називають ШГО — тобто шампунь глибокого очищування, він же підготовчий шампунь. Або «Діп клін» від англійського Deep Clean. Це все — назви одного продукту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner