Кошик
769 відгуків

Технічний шампунь

 

Що таке технічний шампунь? Чому його важливо використовувати та коли?

 

Ви, мабуть, зустрічали технічний шампунь, як перший крок в наборах для кератину та ботексу, або фарбування Мар Негро. Він допомагає нам підготувати волосся та відкрити його. 

 

Його також називають ШГО — тобто шампунь глибокого очищування, він же підготовчий шампунь. Або «Діп клін» від англійського Deep Clean. Це все — назви одного продукту.

 

Технічні шампуні використовують:

  • при нанопластиці,

  • при кератині,

  • при ботексі,

  • при холодних ботексах та відновлювальних процедурах.

 

Як правило має високий Ph.

 

Які цілі технічного шампуню?

  • відкрити кутикулу, 

  • підняти ph волосся для процедури — який в кінці процедури нейтралізується маскою,

  • очищає волосся,

  • прибирає стайлінгові засоби,

  • і знежирює волосся.

 

Як зрозуміти, що волосся знежирене? Якщо по мокрому волоссю поскользати рукою і воно скрипить, це маркер того, що воно знежирене.

 

Як правильно використовувати шампунь?

З технічного шампуню починається підготовка до процедур. Миємо волосся 2-3 рази залишаючи активну піну на волоссі декілька хвилин. Чим товстіше, натуральніше або плотніше волосся — тим надовше ми залишаємо піну на волоссі. Потім ми сушимо волосся без щітки, тому що щітка буде закривати кутикулу, а наша задача — відкриття кутикули та підготовка волосся до процедури випрямлення або лікування.

 

Дуже важливо використовувати «рідний» шампунь з набору до кератину. Якщо ви обрали для проведення послуги кератин Іноар G.Hair — важливо використати шампунь G.Hair, якщо це Inoar Moroccan Hair Keratin — шампунь Inoar Moroccan Hair Keratin і т.д.. Ніколи не використовуйте шампунь з різних лінійок, тому, що вони мають абсолютно різні властивості в залежності від процедури.

 

Технічний шампунь — це завжди відкриття кутикули тою чи іншою мірою, яку потрібно «запечатувати» бальзамом, кондиціонером і маскою. І якщо зі звичайним шампунем Ви пару разів пропустивши використання таких засобів, і нічого особливого не помітите, то ось з шампунем глибокого очищення так не пройде!

 

Увага: технічні шампуні призначені лише для салонного використання. Вони не підходять для регулярного домашнього догляду.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner