Кошик
720 відгуків

Як стати технологом INOAR?

 

Ви вправний майстер кератину, ботексу та нанопластики та хочете розвиватись далі? Бажаєте стати престижним фахівцем світового рівня в галузі лікування та догляду за волоссям? Ми теж хочемо цього для вас! 

Цілком зрозуміле бажання підняти свій заробіток, бути з активною командою однодумців та мандрувати країнами у відрядженнях. З плином часу та досвіду звичайної стабільної практики замало. І тоді для вас відкривається новий світ можливостей у статусі Технолога Inoar.

 

Що ви отримаєте після навчання на технолога Inoar ?

 
 • Статус та диплом технолога Inoar та Mar Negro
 • Величезну знижку на продукцію бренду
 • Право продавати продукцію бренду
 • Право навчати та проводити майстер-класи від імені бренду — тобто працювати як наш навчальний центр
 • Поїздки у відрядження по Україні та світу з командою (Туреччина, Казахстан, Угорщина, Бразилія, Чехія, Словакія)
 • Щотижневу онлайн-конференцію з менеджером технологів
 • З'їзд технологів Inoar кожні 6 місяців
 • Методичні посібники бренду
 • Саме ви будете першими дізнаватися та тестувати новинки
 • Саме до вас ми відправляємо клієнтів із вашого міста на процедури
 • Саме до вас надсилаємо наших клієнтів на індивідуальні навчання
 

Як стати технологом в компанії Іноар? 

 

Ми запрошуємо на навчання лише досвідчених майстрів, які вже виконують процедури кератину, ботексу та нанопластики та мають власну студію.

 

Для нас вкрай важливо, аби майстер мав досвід роботи з іншими брендами та мав уявлення про різницю. Враховуючи те, що ми високо впевнені в якості наших складів, ми б хотіли бачити в нашій команді однодумців, які розділять наші цінності. 

 

 

Як отримати статус технолога Inoar та Mar Negro? 

 

Вам потрібно:

 • пройти навчання у нас, 10 тис. грн
 • та зробити закупівлю продукції на 40 тис. грн
 

З двох кроків до становлення Технологом Inoar ми рекомендуємо почати саме з навчання.

 

Навчання на технолога Inoar та Mar Negro —  це 2 дні поглибленого навчання наживо у провідного технолога Inoar та Mar Negro. Який докладно розповість вам про асортимент, комбінаторику та наші переваги над конкурентами.

 

За цим посиланням ви зможете придбати всю необхідну продукцію для вашої роботи, одночасно отримуючи статус Технолога після навчання.

 

Чому саме Inoar? 

 

Тому, що ми найкращі у своїй справі! Вже 30 років на світовому ринку та 10 років в Україні компанія несе цінності турботи про жіноче здоров'я та довкілля (продукція не тестується на тваринах і не забруднює навколишнє середовище).

 

Inoar — всесвітньо відомий бразильський бренд професійної та домашньої косметики для волосся. У нас найкраща якість, тому що рецептури продуктів розробляються у власній лабораторії, а інгредієнти завжди натуральні (екстракти олій та цілющі коктейлі). Не вірите? — Попросіть знайомого технолога прочитати та оцінити наші склади та протестувати продукти — ми не сумніваємося щодо нашої продукції.

 

В Україні ми 10 років успішно представляємо бренд Inoar, а у 2019 році створили український бренд Mar Negro із нашим власним виробництвом на основі бразильської сировини. І успішно навчаємо усім тонкощам роботи з нашим продуктом.
Аби приєднатись до великої компанії та стати провідним майстром у своїй галузі дзвоніть за номером +380 (98) 766-00-66 та отримайте докладну інформацію.

Інші статті

 • Якими засобами користується ваш клієнт? Чи даєте ви клієнту гарантію на носку? Чи маєте ви пасивний дохід від продажу домашнього догляду? Наш домашній догляд не просто пролонгує ефект від кератину та ботексу, а ще й вирішує трихологічні задачі. Ми пропонуємо майстру вирішити багато проблем з постпроцедурним доглядом.
 • Засобами Inoar ми надаємо безліч різноманітних послуг для покращення стану волосся. Та перше питання, з яким ви стикаєтесь в шоурумі — яку процедуру з всієї кількості обрати саме вам? Нижче ми занотували кілька рекомендацій для підбору процедури в залежності від типу та рівня пошкодження вашого волосся.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner