Кошик
769 відгуків

Вітрина з домашнім доглядом

Якими засобами користується ваш клієнт? Чи даєте ви клієнту гарантію на носку? Чи маєте ви пасивний дохід від продажу домашнього догляду?

 

Суперхіт на домашній догляд від Inoar — це оптова пропозиція для придбання домашнього догляду. Ця пропозиція актуальна саме для майстрів, які вже працюють з кератином та мають постійних клієнтів, а також для любого салону краси. Будь-яка процедура має закінчуватись продажем домашнього догляду. 

 

Тому що наш домашній догляд не просто пролонгує ефект від кератину та ботексу, а ще  й вирішує трихологічні задачі. 

Ми пропонуємо майстру вирішити багато проблем з постпроцедурним доглядом.

Адже ми працюємо в команді з клієнтом: першу частину ви опрацьовуєте в салоні, іншу — клієнт з домашнім доглядом.

 

Ви будете впевнені:

 • що результат від вашої роботи буде максимально довго,
 • що клієнта доглядає за шкірою, волоссям правильно,
 • і до цього ж ви гарно заробите
 • ви поводитесь експертно, коли пропонуєте домашній догляд
 

Чому домашній догляд саме від Inoar?

 

Якщо ви бажаєте зробити хороший кератин — ви обираєте саме Inoar, тому що ми ми маємо найсильніший та найоздоровлюючий кератин на ринку. І так, ми єдині на українському ринку, хто дає гарантію на носіння кератинів мінімум 60 мийок голови, але за умови використання правильного безсульфатного догляду

 

Домашній догляд від Inoar це:

 • якість — безпечні компоненти, зрозумілий склад без парабенів та сульфатів, сертифікація ISO
 • зручність — щоб баночки зі зручними кришками та не вислизали в душі
 • задоволення — приємний запах та гарний дизайн пакування, щоб приємно було розглядати у ванній

Також в Inoar лінійка домашніх доглядів створена під кожен тип волосся та шкіри голови.

 

Які питання вирішує домашній догляд?

 

Домашній догляд вирішує не тільки проблему носіння складів, пролонгуючи дії засобів, а і продовжує дію професійної лінії. Таким чином ми пролонгуємо ефект від послуги, заповнюючи порожнечі у волоссі такими ж гідролізованим кератином, колагеном, корисними оліями та інгредієнтами. 

 

Після процедури ви підбираєте правильний догляд для клієнта, який не просто пролонгує дію процедури, а й вирішує питання зі шкірою голови. Адже здорове волосся росте саме зі здорової шкіри.

 

Догляд підбирається таким чином, щоб:

 • збільшити інтервали між мийками, 
 • прибрати лупу, якщо вона є
 • якщо є захворювання шкіри голови, на кшталт псоріазу, то ми симптоми захворювань прибираємо
 • пролонгування ефекту після процедури кератину та ботексу
 • відновлювати та піклуватись про волосся на постійній основі вдома
 

Як обрати потрібний асортимент до свого салону?

На щастя, ми маємо шоу-рум, завдяки чому ми залишаємось у контакті із клієнтами та розуміємо весь їх біль. Ми знаємо, які саме засоби мають популярність серед споживачів та що стане вам у нагоді. Адже ніхто не бажає, аби куплений продукт просто лежав на складі за відсутністю попиту. Тому ми пропонуємо майстру найпопулярніші засоби, продукти і розміри, які важливо використовувати після процедури. Ми підібрали найпопулярніші товари, які дійсно продаються, бо  нам  також вигідно, аби засоби продавались та закупівля йшла регулярно.

Inoarмайстерклієнт. В цьому ланцюжку задоволеними залишаються всі!

 

Які саме? Звертайтеся за номером +380 (98) 766-00-66 прямо зараз! Ми докладніше розповімо про найкращі пропозиції на домашній догляд від Inoar та забезпечимо всіх ваших клієнтів тим самим необхідним доглядом.

Інші статті

 • Чим відрізняється каротин від кератину та каротину і як все ж таки правильно? Де використовується креатин? Та як покінчити з плутаниною?
 • Що таке технічний шампунь? Чому його важливо використовувати та коли? Ви, мабуть, зустрічали технічний шампунь, як перший крок в наборах для кератину та ботексу, або фарбування Мар Негро. Він допомагає нам підготувати волосся та відкрити його. Його також називають ШГО — тобто шампунь глибокого очищування, він же підготовчий шампунь. Або «Діп клін» від англійського Deep Clean. Це все — назви одного продукту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner