Кошик
791 відгук

Що таке колагенова баня?

 

Зупиніть вашу увагу на цій процедурі, якщо:

  • ви фарбуєте ваше волосся
  • ваше волосся вкрай швидко росте і ви дофарбовуєтесь кожні 2-3 тижні
  • ви колись пробували послугу кольорову баню і вас сподобалось
  • ви бажаєте освіжити колір
  • ви бажаєте рівномірний тон не тільки одразу після фарбування
  • вам кортить відновити волосся

 

Більшість перукарів та жінок, які фарбують волосся, надають та користуються послугою Кольорова Баня. З яким запитом вона працює?

 

Майстри вдаються до неї, коли фарбованому волоссю потрібно не вирівнювати колір, а тільки освіжити його. Для цієї процедури поєднується в рівних пропорціях в 1 до 3: фарба, окислювач і шампунь. Аби фарба лягала рівніше, ніжніше і не сильно псувала волосся. Адже кожен майстер знає, що фарбувати волосся супрою можна не більше, як 3 рази по одній площі. Але це стосується не тільки супри, а й і звичайних фарбників. Тому що окисник не тільки відкриває кутикулу і дістає звідти меланін, а й руйнує волосся.

 

Майстер фарбує корінь волосся як зазвичай, а на довжину роблять таку суміш: по одній третині окисника, фарбника і шампуню. І завдяки шампуню фарбник не так глибоко проникає, завдяки чому і дуже легко і рівномірно розподіляється.

 

Як це відбувається в нас?

 

Ви знаєте, що ми робимо таку процедуру, як колагенування. І колаген — це той засіб, який повертає волоссю силу та еластичність. Колаген використовується, коли необхідно вилікувати волосся, при діагностуванні — вологе волосся тягнеться або стає гармошкою, чи взагалі рветься.

 

Ми пропонуємо удосконалену версію «Кольорової бані» —  процедуру «Колагенову баню», тобто не просто рівномірно розподіляти фарбу тонким шаром по волоссю, а паралельно і лікувати волосся за допомогою колагену.

Ми змішуємо одну частину окислювача, фарбника та колагену. Колаген має рідку консистенцію, тому легко та рівномірно розподіляється по волоссю.

 

Колагенова баня — це покращена послуга кольорової бані, а саме — це тонування одночасно з лікуванням.

 

Це спосіб тонування волосся спеціальними барвниками. За допомогою такого методу можна зменшити жовтизну на світлому або мелірованому волоссі або віддати насичений відтінок брюнеткам. найчастіше цей спосіб використовується для нейтралізації небажаного відтінку (жовтого, зеленого).

 

Метод відмінно підходить пошкодженому волоссю або чутливій шкірі голови. Сама процедура є простою і не займає багато часу, порівняно з класичним фарбуванням.

 

Як працює колаген у цьому випадку?

 

Колаген покращує якість волосся  під час фарбування.

Працюючи як плекс, відновлюючи дисульфідні зв’язки у волоссі надаючи йому кремній, ми лікуємо волосся. Краще й не придумаєш — під час фарбування волосся ви його ще й лікуєте. Ваш колір буде дуже яскравим, волосся стане здоровішим і ваш колір буде триматись довше.

 

Чому саме INOAR?

 

INOAR — це власна величезна дослідницька лабораторія. Компанія створює унікальні, робочі формули, які показують високу ефективність вже багато років.

 

Це найбільш популярний кератин у світі! Ефективне випрямлення, а також відновлення та лікування волосся. Краще сполучення якості, ефективності та ціни. Сьогодні це найбільший виробник кератину в Бразилії.

 

Чисті та безпечні продукти — це тренд у всьому світі. Компанія INOAR вже давно розробляє безпечні формули на основі натуральних інгредієнтів. Склади легко змиваються, не накопичуються в організмі людини, не викликають алергій та інших реакцій.

 

Додатково

Ця продукція не містить формальдегіду та безпечна для алергіків, не тестувалась на тваринах та має безпечний склад.

 

Для кого ця послуга?

  • для тих, хто часто фарбується
  • чиє волосся тьмяне та неживе
  • чий колір швидко змивається

 

Питайте в шоурумі Inoar за адресою вул. Троїцька, 41, офіс 8 в Одесі та за телефоном +380987660066

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner